Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Recenze: iPod shuffle - návrat k některým kořenům

14. října 2010, 00.00 | Před měsícem Apple téměř kompletně inovoval celou řadu přehrávačů iPod. Pravidelní čtenáři vědí, že proti předchozí generaci nezůstal kámen na kameni. Nejmenší iPod shuffle se prakticky vrátil o generaci zpátky, ale ponechal si povedené hlasové funkce VoiceOver.

 

 

 

Apple zřejmě opět zvažuje předplacenou hudební službu

11. října 2010, 00.00 | Do hry znovu vstupuje možnost, že by hudbu z iTunes Store bylo možné přehrávat v rámci předplacené služby.

 

 

 

Streaming videa - 3. HTTP Live Streaming

13. září 2010, 00.00 | Protokol HTTP Live podrobněji, popis jeho principu i odpovídající konfigurace na straně serveru a použití na straně klienta - to vše v posledním dílu miniseriálu o streamingu.

 

 

 

Digit #52: Apple hudební novinky

7. září 2010, 00.00 | Apple 1. září zveřejnil řadu novinek zejména z oblasti hudby - nové iPody, iOS, iTunes 10, Ping či iTV - jsou hlavním tématem dnešního dílu. K tomu v sekci novinek si posvítíme na Toshibu Folio 100, Samsung Galaxy Tab, Nokii N8 a další novinky.

 

 

 

Streaming videa - 2. Protokoly RTSP a RTP

6. září 2010, 00.00 | Na řadě je plnohodnotný streaming a jeho podpora v Mac OS X a iOS.

 

 

 

Mezi proudy

 

 

 

Streaming videa - 1. Vizme vebové video

30. srpna 2010, 00.00 | Trojdílný seriál nabídne bližší pohled na možnosti streamingu videa. Podíváme se na formáty, kodeky, kontejnery a způsob streamování.

 

 

 

Apple údajně pracuje na novém kodeku pro video

23. července 2010, 00.00 | Pode nových pověstí hodlá přejít od H.264 na nový kodek využívající algoritmus méně zatěžující procesor, což by mohlo dovolit podporu až pro rozlišení 4K.

 

 

 

Adobe představila Digital Publishing Platform

2. června 2010, 00.00 | Adobe oficiálně uvedla svou softwarovou platformu pro snadnou tvorbu interaktivních elektronických publikací, obsah půjde vytvářet z dokumentů InDesignu CS5 a výstupy budou nejprve dostupné pro iPad, později i pro další zařízení.

 

 

 

Úvod do Logic Pro 9

11. května 2010, 00.00 | Apple Logic Pro 9 je audio-midi sekvencer s poměrně dlouhou historií. Mezi verzí 7 a verzí 8 jsou poměrně velké rozdíly, ale mezi verzí 8 a 9 jsou již, co se grafiky i funkcí týče, rozdíly výrazně menší. Řada dlouholetých uživatelů Logicu říká, že je lepší začít rovnou s verzí 8 (nebo 9), než si z verze 7 zvykat na 8. nebo 9. verzi, která má jiné workflow. Když už někdo ale je dlouholetým uživatelem Logic, co má dělat, že?

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: