Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

WD My Cloud

3. října 2013, 23.53 | Western Digital nabízí vlastní osobní cloud – novou produktovou řadu externích disků My Cloud pro řešení na základě osobního cloudu, které poskytují snadné ukládání dat, jednoduchý přístup a sdílení fotografií, videozáznamů a dalších souborů kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení.

 

 

 

Apple drží hotovost ve výši 147 miliard dolarů

3. října 2013, 07.30 | Neuvěřitelných 147 miliard dolarů, tedy zhruba 3 bilionů Kč, dosáhl balík hotovosti, který má společnost Apple prakticky okamžitě k dispozici. To přitom odpovídá celé jedné desetině všech hotovostních prostředků, které jsou v držení firem a korporací na území USA. Jak Apple s dostupnými prostředky plánuje naložit se dozvíte v článku.

 

 

 

Dnes je první den 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW

2. října 2013, 14.31 | Ve čtvrtek 3. října 2013 se v 10 hodin otevírají brány výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech a zahajuje program 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW. Toto propojení přibližuje návštěvníkům obory, které jsou díky vývoji technologií a také zájmu odborné i široké veřejnosti stále více vzájemně provázány a nedovedeme si bez nich představit mnoho různých oborů ať už v oblasti obchodní, pracovní, tvůrčí, ale také v zábavě a relaxaci.

 

 

 

Nová aktualizace firmware řeší problém s baterií u MacBook Air a MacBook Pro

2. října 2013, 09.05 | Společnost Apple v průběhu úterka uvolnila několik drobných aktualizací pro svou řadu přenosných počítačů MacBook. Všechny z nich se zaměřují na řešení problému s baterií, která v případě poklesu napětí pod 5% kapacity v některých případech nefungovala správně. Aktualizace se týká především mid-2012 modelů a novějších. Více v článku.

 

 

 

Značka Apple je nejhodnotnější na světě

30. září 2013, 16.30 | Společnosti Apple se poprvé v historii žebříčku Best Global Brands společnosti Interbrand podařilo získat první místo. S oceněním samotné značky na 98.7 miliardy dolarů, tedy zhruba 1.87 bilionu Kč, Apple předstihl i dosud dominantního výrobce slazených nápojů Coca-Cola. S poměrně malým odstupem za Apple se umístil také Google nebo IBM, přičemž z první dvacítky nejhodnotnějších značek světa jich na technologické firmy připadá polovina. Více v článku.

 

 

 

Apple vydal první opravnou aktualizaci pro iOS 7

27. září 2013, 12.00 | Zhruba týden po vydání finální verze iOS 7 vybízí Apple uživatele k instalaci první opravné aktualizace. iOS 7 verze 7.0.2 řeší bezpečnostní chybu, prostřednictvím které bylo možné obejít nutnost zadání číselného kódu pro odemčení telefonu. Více v článku.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

27. září 2013, 07.30 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

WD: nový design My Book a My Book for Mac

26. září 2013, 09.35 | Western Digital přichází s novým designem externích disků produktové řady My Book a My Book for Mac. Externí paměti poskytují až 4 TB úložného prostoru a rozšířené možnosti ochrany dat pro ty, kteří vytváří a uchovávají velké objemy dat hudby, videozáznamů nebo fotografií. Disky chrání uložená data pomocí softwaru WD SmartWare Pro a mají rozhraní USB 3.0 SuperSpeed.

 

 

 

Apple aktualizoval počítače iMac

25. září 2013, 07.30 | Nová generace procesorů Haswell, výkonnější grafické karty NVIDIA 7xx, podpora bezdrátového standardu 802.11ac a rychlejší PCIe hybridní pevné disky. To jsou hlavní taháky aktualizované verze desktopu Apple iMac. Nové verze jsou navíc už nyní k dispozici v Apple Online Store na webu Apple.cz. Více informací v článku.

 

 

 

Akcie Apple opět silně posilují

24. září 2013, 07.30 | Necelých 10 tisíc Kč, neboli 490 dolarů, to je aktuální cena jedné akcie společnosti Apple. Za strmým nárůstem hodnoty o 5% stojí především dosavadní velmi dobré prodejní výsledky chytrých telefonů iPhone 5S a iPhone 5C. Pokud se ale Apple stejně úspěšný start nepovede i s novými iPady a OS X Maverics, mohou se akcie firmy na svou původní hodnotu vrátit už v horizontu několika málo týdnů. Více informací v článku.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: