Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Digit #75: iPad jako učební pomůcka

10. února 2012, 00.00 | Nejnovější díl Digitu jsme natočili v jazykove škole Archimedes, ve které kombinují zážitkovou výuku angličtiny s využitím vlastní iOS aplikace pomáhající s výukou jazyků. Jak jde využít iPad pro efektivní výuku jazyků?

 

 

 

Aperture 3: Odstraňujeme prach z fotografií

8. února 2012, 00.00 | Každý fotograf se zrcadlovkou se někdy dostane do situace, kdy na desítkách či stovkách snímků najde na stejném místě tmavou šmouhu. Ukážeme si, jak odstranit prach z digitálních fotografií rychle a snadno v Aperture 3.

 

 

 

Kdy bude Aperture 4?

2. února 2012, 00.00 | S uvolněním beta verze Adobe Lightroom 4 se vyrojila spousta spekulací o možném uvedení Aperture 4. Co lze a opravdu nelze dovozovat v tomto okamžiku?

 

 

 

Digit #74: Shrnutí trendů z veletrhu CES 2012 a Kindle Fire

19. ledna 2012, 00.00 | V aktuálním dílu videocastu Digit si můžete poslechnout o aktuálních trendech IT a spotřební elektroniky. Na přetřes přijdou například ultrabooky vs iPAdy, budoucnost 3D, trendy digitální fotografie či mini-recenze na Kindle Fire.

 

 

 

Bezdrátové dobíjení pro iPhone od Deximu

19. ledna 2012, 00.00 | Společnost Dexim nabízí na českém trhu řešení pro bezdrátové dobíjení iPhonu pod označením Frixbee Wireless Charger. Jak to celé funguje?

 

 

 

Mac OS X: Bezpečí za dvojitou zdí

18. ledna 2012, 00.00 | V OSX si uživatel může jedním kliknutím vztyčit ochrannou zeď aplikačního firewallu. Někomu to stačí, ale méně lidí tuší, anebo dokonce využívá možnost druhé ochranné zdi, kvalitní a velmi mocné. Lze ji využít k rozličným věcem a její jméno je firewall pf. Naším cílem je se s ním seznámit a vytvořit postup hodící se těm, kteří by rádi dosáhli vyšší bezpečnosti svého stroje.

 

 

 

CES 2012: iTwin zjednodušuje bezpečný vzdálený přístup

18. ledna 2012, 00.00 | Miniaturní USB zařízení iTwin umožňuje velice snadno zabezpečit a nastavit vzdálený přístup z jednoho Maca na druhého prostřednictvím Internetu. Sestavení spojení je realizováno pouhým zasunutím jednoho ze dvou USB donglů do portu počítače.

 

 

 

Epson nabízí aplikaci pro síťovou projekci z iOS

17. ledna 2012, 00.00 | Epson nově nabízí ke svým projektorům speciální aplikaci pro iOS zařízení, která umožňuje prostřednictvím počítačové sítě přímo promítat vybrané dokumenty z iOS zařízení.

 

 

 

Adobe Lightroom 3: rychlé vyčištění pleti

16. ledna 2012, 00.00 | Lightroom kromě organizace fotografií a vyvolávání RAW formátu nabízí i nástroje pro základní úpravy a opravy fotografií. Dnes si ukážeme, jak rychle a jednoduše vyčistit pleť u portrétu ve čtyřech krocích.

 

 

 

Adobe uvolnilo veřejnou betu Lightroomu 4

13. ledna 2012, 00.00 | V rámci Adobe Labs si můžete bezplatně stáhnout a vyzkoušet první veřejnou beta verzi Adobe Photoshop Lightroom jak pro Mac OS X, tak i pro Windows. Novinek je celá řada v oblasti zpracování fotografií i jejich následné prezentace.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: