Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Apple plánuje rozšířit službu AppleCare+ do Evropy

29. srpna 2013, 23.10 | Podle informací serveru iGen by spolu s představením nové generace chytrého telefonu iPhone mělo dojít také na uvedení příplatkové služby AppleCare+ do vybraných evropských zemí. Služba AppleCare+ by v Evropě zpočátku měla být dostupná pouze právě pro novou generaci iPhone. Varianta pro iPad má přijít později, pravděpodobně taktéž spolu s představením nové generace zařízení.

 

 

 

Apple kupuje AlgoTrim, specialistu na kompresi dat

29. srpna 2013, 11.30 | Společnost Apple potvrdila akvizici švédského startupu AlgoTrip. Ten se zabývá vývojem vlastní technologie na kompresi dat. Smyslem akvizice je pravděpodobně především snížit objem dat přenášených mezi servery Apple a mobilními zařízeními iPad, iPhone a iPod v rámci služeb iTunes Match a další.

 

 

 

Představení nového iPhone se blíží. Díl 4: Nové funkce iOS

29. srpna 2013, 07.30 | Pomalu se blížící konec letních prázdnin přináší mnoho věcí. Vedle záplavy natěšených prvňáčků s novou aktovkou, značně nespokojených všech ostatních školou povinných a vytouženého návratu neprázdninových, tj. normálních jízdních řádů nás čeká i něco pozitivního - v následujících měsících se můžeme těšit na představení množství novinek společnosti Apple vedle nové generace iPadu (Mini), nových MacBooků Pro, OS X Mavericks a dalšího je to především uvedení nové generace vlajkové lodi značky Apple, tedy chytrého telefonu iPhone. V krátké sérii článků pro vás shrneme všechny zásadní dohady a očekávání, které se ohledně uvedení nového iPhone objevují.

 

 

 

Apple si chce registrovat použití termínu „startup“

28. srpna 2013, 17.50 | Americká společnost Apple v uplynulých dnech podala v Austrálii oficiální žádost o registraci slova „startup“ ve spojení s maloobchodními službami. Podle informací vyplývajících z žádosti by Apple tímto termínem chtěl označit služby poskytované v obchodech Apple Retail Stores, týkající se nastavení produktů, oprav a vzdělávání. Schválení registrace ze strany australských úřadů může mít potencionálně velké mezinárodní důsledky. Samotné použití termínu „startup“ ve spojení se začínajícími firmami by ovšem ohroženo být nemělo.

 

 

 

Představení nového iPhone se blíží. Díl 3: Radikálně přepracovaný iOS

27. srpna 2013, 16.20 | Pomalu se blížící konec letních prázdnin přináší mnoho věcí. Vedle záplavy natěšených prvňáčků s novou aktovkou, značně nespokojených všech ostatních školou povinných a vytouženého návratu neprázdninových, tj. normálních jízdních řádů nás čeká i něco pozitivního - v následujících měsících se můžeme těšit na představení množství novinek společnosti Apple vedle nové generace iPadu (Mini), nových MacBooků Pro, OS X Mavericks a dalšího je to především uvedení nové generace vlajkové lodi značky Apple, tedy chytrého telefonu iPhone. V krátké sérii článků pro vás shrneme všechny zásadní dohady a očekávání, které se ohledně uvedení nového iPhone objevují.

 

 

 

Update OS X 10.8.5 přijde ještě tento týden

27. srpna 2013, 12.25 | Společnost Apple začala během včerejšího dne distribuovat aktualizaci operačního systému OS X 10.8.5. Jako první jsou na řadě vybraní partneři společnosti, uvedení pro koncové uživatele by ovšem mělo následovat v horizontu maximálně několika dnů. Je tak vysoce pravděpodobné, že aktualizace bude k dispozici ke stažení ještě do konce tohoto týdne.

 

 

 

MacBook Pro s čipem Haswell přijde na trh v polovině září

26. srpna 2013, 16.15 | Očekávaná nová generace přenosných počítačů MacBook Pro, která bude využívat novou generaci procesorů s označením Haswell, přijde na trh už v polovině září. Je pravděpodobné, že nové MacBooky firma představí spolu s novou generací telefonu iPhone na konferenci chystané na 10. září. Po zkušenostech z minulosti lze předpokládat, že nové MacBooky budou k dispozici okamžitě po svém představení.

 

 

 

Sky Gamblers: Storm Raiders je na iOS k dispozici zdarma

26. srpna 2013, 08.45 | Usedněte do kokpitu některé z nejznámějších stíhaček Druhé světové války a zapojte se do Bitvy o Británii, obrany Pearl Harboru nebo Bitvy u Midway. Jedna z nejpopulárnějších her na platformě iOS, díl Storm Raiders série Sky Gamblers, je na omezenou dobu k dispozici zcela zdarma. Hra je až do pátku uvolněna ke stažení v rámci akce App Of The Week.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

23. srpna 2013, 07.30 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Představení nového iPhone se blíží. Díl 2: Silnější, rychlejší a téměř bezedný

22. srpna 2013, 07.30 | Pomalu se blížící konec letních prázdnin přináší mnoho věcí. Vedle záplavy natěšených prvňáčků s novou aktovkou, značně nespokojených všech ostatních školou povinných a vytouženého návratu neprázdninových, tj. normálních jízdních řádů nás čeká i něco pozitivního - v následujících měsících se můžeme těšit na představení množství novinek společnosti Apple vedle nové generace iPadu (Mini), nových MacBooků Pro, OS X Mavericks a dalšího je to především uvedení nové generace vlajkové lodi značky Apple, tedy chytrého telefonu iPhone. V krátké sérii článků pro vás shrneme všechny zásadní dohady a očekávání, které se ohledně uvedení nového iPhone objevují.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: