Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Portmonka: když chcete ulevit své peněžence a zároveň ušetřit

18. listopadu 2013, 15.30 | Počátkem minulého týdne představená nová verze mobilní aplikace Portmonka nabízí alternativu k tlusté peněžence plné plastových věrnostních karet. To spolu s možností okamžitého využití exkluzivních slevových kuponů nebo možností registrace do vybraných věrnostních programů přímo z telefonu dává základ na solidní a užitečnou mobilní aplikaci. Po týdenním testování vám přinášíme popis aplikace doplněný o naše postřehy.

 

 

 

WD My Passport Air 1 TB

14. listopadu 2013, 21.30 | Western Digital uvedl na trh nový externí disk My Passport Air 1 TB, jediný přenosný disk pro uživatele počítačů Mac s kapacitou 1 TB v tenkém stylovém kovovém obalu, se "superrychlým" připojením USB 3.0 a s prvky pro zabezpečení dat Time Machine.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

25. října 2013, 07.30 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Známe šťastné vítěze fotografické soutěže Moje šťastné léto ´13

23. října 2013, 19.22 | Je až symbolické, že podle pravidel oznamujeme koncem října čtyři nejlepší soutěžní fotografie z letní soutěže a stále ještě panuje velmi příjemné babí léto. Ale protože už se příroda postupně halí do podzimních barev a ranních mlh, věříme, že už se ve své tvorbě necháváte inspirovat a motivovat i pro výběr vhodných snímků do aktuální soutěže Podzim barevně i černobíle.

 

 

 

Apple zveřejnil české ceny iPhonů, jsou podobné jako T-Mobile

23. října 2013, 15.50 | Na české mutaci internetového obchodu společnosti Apple se v průběhu včerejšího dne objevily maloobchodní ceny nových telefonů iPhone 5S a iPhone 5C. Překvapení se nekoná a ceny víceméně korespondují s cenami, za které telefony nabídne mobilní operátor T-Mobile. Rozdíly mezi oběma obchody se pohybují maximálně v řádu stokorun.

 

 

 

Podzimní novinky Apple, díl 1: OS X Mavericks bude zcela zdarma

23. října 2013, 01.10 | Na úterní tiskové konferenci představila společnost Apple řadu víceméně očekávaných novinek. Mimo nové generace populárního tabletu iPad a oficiálního představení výkonného desktopu Mac Pro je to především uvedení nového desktopového operačního systému OS X Mavericks. Ten přináší desítky nových funkcí, zlepšení a aplikací a slibuje, že prodlouží výdrž vašeho počítače Mac až o hodinu. A navíc je všem majitelům Mac OS X 10.6 Snow Leopard a novějších verzí dostupný už dnes a zcela zdarma. Více v článku.

 

 

 

Nové iPhony budou v ČR levnější než v sousedním Německu

22. října 2013, 07.30 | Jako první z tuzemských operátorů zveřejnil ceny nových modelů iPhone T-Mobile. V jeho maloobchodní síti a na e-shopu bude možné už od tohoto pátku nové nedotované iPhony pořídit už od 14 699 Kč. Tolik bude stát základní verze modelu iPhone 5C, plnohodnotný iPhone 5S pak pořídíte od 17 399 Kč. Informace jako první přinesl server iDnes.cz.

 

 

 

Podívejte se, jak se Apple chystá na úterní konferenci

21. října 2013, 07.30 | S blížícím se datem konání jedné z nejvýznamnějších konferencí společnosti Apple v letošním roce pomalu finišují také všechny přípravy. Ty jsou nejviditelnější na samotném místě konání konference, tedy sanfranciském Yerba Buena Center for the Arts. Apple, se zaměřením na detail sobě vlastní, i tentokrát velkou část budovy „převlékl“ tak, aby ladila s pozvánkou a tématem celé konference. Podívejte se.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

18. října 2013, 07.30 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Nové MacBooky Pro si koupíte na konci října, Mac Pro v polovině listopadu

16. října 2013, 07.30 | Podle neoficiálních informací nebude nová generace počítačů MacBook Pro a Mac Pro dostupná ihned po svém představení tak, jak tomu bylo v minulosti. Namísto toho si zájemci budou muset nějaký čas počkat. Naštěstí ne příliš dlouho – MacBook Pro dorazí se zhruba dvoudenním zpožděním, nový Mac Pro pak zhruba tři týdny po svém debutu. Více v článku.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: