Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálů



Rubriky

iOS 7 pro iPad dorazí asi až na konci října

8. září 2013, 20.00 | Podle neoficiálních informací by nejnovější verze mobilního operačního systém společnosti Apple, iOS 7, měla být v první fázi dostupná pouze majitelům telefonů iPhone verze 4 a novější. Naopak majitelé iPadů si počkají nejméně do konce října. Údajným důvodem přitom není zdržení nebo technické komplikace, ale obchodní strategie – uvedení iOS 7 pro iPad má proběhnout právě s novou generací tabletu, která je údajně naplánovaná na konec října.

 

 

 

WD My Passport Slim SE s kapacitou 2 TB

7. září 2013, 15.08 | Společnost Western Digital nabídla novou řadu tenkých přenosných externích disků, které jako první mají kapacitu paměti až 2 TB. Disky mají kovové pouzdro, hardwarové 256bitové šifrování a součástí prodejního balení je i zálohovací software WD SmartWare Pro.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

6. září 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

iTunes Radio je pro Apple už před uvedením dobrý byznys

5. září 2013, 10.30 | Přestože služba iTunes Radio si svou veřejnou premiéru ještě neodbyla, pro společnost Apple se už nyní jedná o poměrně ziskový projekt. Světové značky jako McDonald’s, Nissan, Pepsi nebo Procter & Gamble už údajně každá zaplatily 10 milionů dolarů jen za to, aby na iTunes Radio mohly inzerovat jako první. Služba iTunes Radio bude uvedena spolu s novou verzí mobilního operačního systému iOS 7 a to už příští úterý, tedy 10. září.

 

 

 

Apple mezi developery vypustil v pořadí devátou betu OS X 10.8.5

5. září 2013, 07.00 | Společnost Apple v průběhu středečního odpoledne vývojářům zpřístupnila v pořadí již devátou betaverzi chystaného rozsáhlého updatu OS X Mountain Lion, označovaného jako verze 10.8.5. Datum vydání rozsáhlé aktualizace ale stále známé není.

 

 

 

Apple zve na konferenci na 10. září, pozvánka nahrává uvedení iPhone 5C

3. září 2013, 20.20 | Společnost Apple v průběhu úterního podvečera rozeslala pozvánky na chystanou konferenci zaměřenou na představení nové generace chytrého telefonu iPhone. Pozvánka samotná hraje devíti pastelovými barvami a nahrává tak spekulacím, že kromě plnohodnotného iPhone 5S bude uveden i levnější iPhone 5C. Právě ten má být dostupný ve více barevných provedení. Text „Toto by mělo rozjasnit den každého z nás.“ to pak jen potvrzuje.

 

 

 

Apple nejspíš brzy inovuje AirPort Express

3. září 2013, 16.05 | Základní bezdrátový přístupový bod AirPort Express se pravděpodobně už brzy dočká nové verze. Podle serveru Apple Insider to naznačuje fakt, že současné generace zařízení je ve většině kamenných obchodů Apple Retail Store a Best Buy v USA zcela vyprodaná. Společnost Apple přitom optimálnímu řízení dodávek zboží na prodejny přikládá velkou váhu a je tak nepravděpodobné, že by tak rozsáhlou nedostupnost produktu způsobila logistická chyba.

 

 

 

Tržní podíl iPhone nadále roste, nejvíce v USA

3. září 2013, 07.30 | Podíl chytrého telefonu iPhone na prodeji nových smartphonů nadále narůstá. V období od května do července letošního roku dosáhl jeho podíl 43.4 %, což představuje meziroční nárůst oproti stejnému období o 7.8 %. Ve sledovaných evropských zemích je podíl iPhone podstatně nižší, i když i zde dosáhl za uplynulý rok růstu o 3.1 % na celkový podíl ve výši 17.9 %. To vše ještě před uvedením levné verze iPhone 5C, která je očekávána ve druhé polovině tohoto měsíce.

 

 

 

Windows 8 má tržní podíl 7.4 %, překonal OS X

2. září 2013, 19.00 | Operační systém Windows 8 dosáhl v průběhu srpna tržního podílu 7.4 % a překonal tak celou instalovanou základnu operačního systému (Mac) OS X. Na vedoucí Windows 7 i zastaralé, ale stále oblíbené Windows XP ale Windows 8 stále ztrácí desítky procent tržního podílu.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

30. srpna 2013, 07.30 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: