Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Vydání iOS 7 se neobešlo bez problémů

19. září 2013, 11.05 | Přesně s úderem včerejší 19 hodiny umožnila společnost Apple stažení aktualizace na iOS 7. Start ovšem ani letos nebyl bezproblémový a komplikace způsobovala jak nutnost instalace spolu s iTunes 11.1, tak přetížení a časté výpadky aktivačního serveru. Více informací v článku.

 

 

 

iOS 7 by měl být ke stažení dnes večer od 19 hodin

18. září 2013, 14.20 | iOS 7, tedy verze mobilního operačního systému společnosti Apple, by měla být uvolněna ke stažení dnes v 19 hodin Středoevropského času. S odkazem na zkušenost z předchozích velkých aktualizací iOS to uvedl server Redmond Pie. Více v článku.

 

 

 

Dodávky iPhone 5S budou nejméně do konce září omezené

18. září 2013, 08.00 | Společnost Apple podle dostupných informací zatím mobilním operátorům dodala jen velmi malé množství kusů mobilního telefonu iPhone 5S. Podle některých prodejců je poskytnuté množství „groteskní“ a rozhodně nebude stačit na pokrytí očekávaného zájmu. Podle dostupných informací navíc zlepšení nepřijde dřív, než počátkem října. Více informací v článku.

 

 

 

Apple vydal aktualizovanou verzi iCloud

18. září 2013, 06.30 | Společnost Apple v dnešních ranních hodinách spustila aktualizovanou verzi služby iCloud. Ta přináší především upravený vzhled, vycházející z dnes uvolněného mobilního operačního systému iOS 7 a také kancelářský balík iWorks for iCloud, který obsahuje aplikace Keynote, Numbers a Pages. Více informací v článku.

 

 

 

Zájem o iPhone 5S násobně překonává iPhone 5C

17. září 2013, 16.30 | První neoficiální informace o předobjednávkách naznačují násobně větší zájem o plnohodnotný iPhone 5S, než levnější iPhone 5C. Proč tomu tak je se dozvíte v článku.

 

 

 

App Store nově nabízí ke stažení starší verze aplikací

17. září 2013, 15.10 | Díky změnám v politice obchodu s aplikacemi App Store si majitelé starších mobilních zařízení Apple mohou nově stáhnout poslední kompatibilní verzi svých oblíbených aplikací. Nová funkce tak potěší především majitele starších zařízení, jako je první generace iPad, první tři generace iPhone a první čtyři generace iPod Touch.

 

 

 

Mactracker: všechna zařízení Apple na jednom místě

16. září 2013, 07.30 | Pokud vás produkty Apple zajímají více, než jen jako nástroje výkonu práce, bude aplikace Mactracker přesně pro vás. Jeho spuštění se téměř rovná návštěvě muzea věnované značce s nakousnutým jablkem ve znaku a během chvíle se tak můžete dozvědět vše o každém zařízení, které Apple ve své historii vyrobil. To vše zdarma a z pohodlí svého Macu, iPadu nebo iPhonu.

 

 

 

Historie Apple

 

 

 

Nenechte si ujít jedinečné akce letošního 18. DigiFora!

13. září 2013, 18.07 | Poslední dobou publikujeme stále více článků o 18. DigiForu a tématech s ním souvisejících. Také naše týdenní soutěže zaměřujeme k této události a k veletrhu FOR CAMERA, se kterým se DigiForum uskuteční. Logicky: 18. DigiForum se rychle blíží. A dnes určitě věnujte svou pozornost tomuto důležitému sdělení:

 

 

 

Novinky ze světa Apple

13. září 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: