Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Zájem o elektronické knihy roste

30. července 2012, 17.03 | O elektronické knihy je stále větší zájem mimo jiné i díky stále bohatší nabídce titulů. Jen během prvních šesti měsíců letošního roku rozšířily PalmKnihy, největší distributor eKnih u nás, svou nabídku o více než tisíc nových titulů. A zatím největším velkým rozšířením je přibližně 1500 odborných titulů zdarma od společnosti BookBoon a spolupráce s nakladatelstvím Mladá fronta.

 

 

 

Epson Discproducer je kompatibilní s Mac OS X

3. července 2012, 00.30 | Epson připravil nový software Discproducer, Total Disc Maker, verze 1.0, který je kompatibilní s Mac OS X a zpřístupnil tak populární řadu zařízení Discproducer také uživatelům operačního systému Mac. Epson se k tomuto kroku rozhodl ze dvou důvodů: kvůli úspěchu samotné řady Discproducer a také kvůli rostoucí poptávce po řešeních v oblasti publikování CD/DVD pro platformu Macintosh.

 

 

 

Večer s novinkami Apple

28. června 2012, 11.24 | Před nedávnem společnost Apple uvedla na trh celou škálu nových počítačů a zároveň v rámci vývojářské konference WWDC odhalila i své další plány s operačními systémy MacOS X a iOS. Pokud jste nezachytili všechny novinky, chcete se lépe zorientovat v nabídce počítačů od Applu nebo se jen sejít s ostatními fandy Applu, máme pro vás jedinečnou nabídku. IDIF pořádá večerní posezení pro všechny Mac pozitivní!

 

 

 

Autodesk SketchBook Ink for iPad

24. června 2012, 16.47 | Nová kreslicí aplikace Autodesk SketchBook Ink nabízí různé oblíbené tvůrčí nástroje pro iPad. Je to nejnovější titul z oblíbené řady SketchBook, která v současné době eviduje přes 10 milionů stažení. Autodesk SketchBook Ink má zcela nové jádro a přináší jedinečnou technologii, kterou mohou výtvarníci použít pro tvorbu perokreseb a grafiky ve vysokém rozlišení. Zajímavě rozšiřuje nabídku možností, ze kterých lze vybírat pro vyjádření tvůrčích vizí v digitálním prostředí.

 

 

 

Canon uniFLOW 5.1 i pro mobilní zařízení

6. června 2012, 13.34 | Canon rozšířil platformu uniFLOW i na mobilní zařízení: uniFLOW V5.1 umožňuje tisknout z jakéhokoli chytrého telefonu, tabletu nebo jiného mobilního zařízení. Umožňuje vzdálený tisk bez připojení k firemní síti, a to i návštěvníkům ve firmách nebo studentům na školách. Tato komplexní platforma pro firemní tisk a skenování umožňuje kontrolu nákladů a zabezpečení, a to i při tisku z mobilních zařízení.

 

 

 

Adobe Creative Suite 6 a Creative Cloud jsou dostupné

11. května 2012, 12.35 | Společnost Adobe Systems oznámila dostupnost Adobe Creative Suite 6 a od pátku 11. května 2012 také Adobe Creative Cloud. Novinka vychází z modelu předplatného a představuje centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl. Je soustředěna kolem souboru programů CS6 s mnoha inovacemi napříč všemi jeho nástroji pro web, video a digitální zpracování obrázků.

 

 

 

Digit #77: Vše o novém iPadu

9. března 2012, 00.00 | iPad se dočkal již třetí generace a přináší mnohem víc, než jen Retina displej s ohromujícím rozlišením. Vše o novém iPadu v aktuálním videocastu.

 

 

 

Frixbee: bezdrátové nabíjení iPhonu v praxi

7. března 2012, 00.00 | Nedávno jsme informovali o bezdrátové nabíječce iPhonů od Deximu. Nyní jsme ji měli možnost otestovat v praxi. Nakolik je technologie bezdrátového nabíjení použitelná v praxi?

 

 

 

Digit #76 - Softwarové novinky & iMenu pro restaurace

5. března 2012, 00.00 | Digit se tentokrát zaměřil na novinky z oblasti operačních systémů. Pobavili jsme se o Mountain Lionovi, stejně jako o dlaždicích. Nevynechali jsme ani iBooks Author, skvělou aplikaci Reflection (udělá z vašeho Maca Apple TV) a speciální tužku pro psaní na kapacitních displejích (Dagi, Jot Add). Rozhovor se točil kolem aplikace iMenu a v závěru najdete ukázku aplikace iFiles pro iPad a Photoshop Touch v kombinaci s programem Reflection.

 

 

 

Když se fotografiím z Aperture nechce do iPadu

27. února 2012, 00.00 | Automatická synchronizace fotografií z Aperture do iPhonu, iPodu a iPadu je neuvěřitelně jednoduchá. Vše probíhá zcela automaticky bez zbytečného převádění formátů, exportování či kopírování. Stačí v iTunes zapnout synchronizaci, vybrat knihovnu Aperture a označit, která alba a projekty se mají synchronizovat. Co ale dělat, když se snímky nepřenášejí tak, jak mají?

 

 

 

Strana výpisu

... 17 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: