Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

iPady a iPhony možná ochrání alarm založený na detekci pohybu

12. září 2013, 15.45 | Společnost Apple si v uplynulých dnech úspěšně patentovala systém ochrany mobilních zařízení, využívající pohybový čip. V budoucnu bychom se tak iPady a iPhony v případě krádeže mohly začít nahlas houkat nebo jinak upozornit na probíhající krádež. Krádež by přitom systém měl být schopen rozpoznat.

 

 

 

První verze iOS 7 nebude obsahovat funkci iCloud Keychain

12. září 2013, 12.40 | Apple bez jediného slova vysvětlení pozastavil představení funkce iCloud Keychain, která má synchronizovat přístupové údaje mezi zařízeními se systémy iOS a OS X. Zatímco v poslední vývojářské betaverzi iOS 7 byla funkce stále dostupná, v úterý vydané „zlaté“ finální verzi podle zjištění vývojářů chybí. I na webu Apple.com je u funkce iCloud Keychain uvedeno „Již brzy.“ Apple tak při testování buď narazil na problémy nebo funkci oficiálně uvede až s OS X Maverics.

 

 

 

Apple představil nové telefony iPhone. Díl 2: Telefony to nekončí

11. září 2013, 14.30 | Nový iPhone 5S a iPhone 5C, čtečka otisků prstů, udržení iPhone 4S v prodeji, brzké vydání iOS 7 nebo rychlé uvedení nových iPhonů do prodeje. Včerejší tisková konference společnosti Apple potvrdila mnoho spekulací, vyvrátila mnoho jiných a v některých bodech i překvapila. Podívejte se na stručný souhrn toho, co Apple představil.

 

 

 

Apple představil nové telefony iPhone. Díl 1: Místo jednoho telefonu jsou dva

11. září 2013, 06.00 | Nový iPhone 5S a iPhone 5C, čtečka otisků prstů, udržení iPhone 4S v prodeji, brzké vydání iOS 7 nebo rychlé uvedení nových iPhonů do prodeje. Včerejší tisková konference společnosti Apple potvrdila mnoho spekulací, vyvrátila mnoho jiných a v některých bodech i překvapila. Podívejte se na stručný souhrn toho, co Apple představil.

 

 

 

Uniklá fotografie příručky pro iPhone 5S potvrzuje název i čtečku otisků prstů

10. září 2013, 13.40 | Pouhých několik hodin před zahájením konference věnované nové generaci telefonu iPhone se na internetu objevila fotografie startovací příručky iPhone 5S. Ta potvrzuje jak očekávaný název telefonu iPhone 5S, tak i přítomnost čtečky otisků prstů nazvané Touch ID Sensor. v tlačítku Home Button.

 

 

 

iPhone 5S potřebuje zásadní novinku, možná NFC nebo čtečku otisků prstů. Nebo obojí.

10. září 2013, 10.00 | Pro společnost Apple dnes nastane jeden z nejvýznamnějších dnů v roce – představení nové generace chytrého telefonu iPhone. Událost je o to významnější, že představen by neměl být jeden, ale hned dva telefony. Přestože spekulace jsou stejně silné jako v minulých letech, iPhonu zdá se, jako by chybělo něco, co jej opět posune daleko před konferenci.

 

 

 

Opera uvedla revoluční internetový prohlížeč Coast

10. září 2013, 07.00 | Norská společnost Opera, tvůrce stejnojmenného desktopového a mobilního internetového prohlížeče v průběhu pondělka uvedla nový prohlížeč určený výhradně pro iPad. Jmenuje se Coast, už na první pohled je jiný a sama Opera jej považuje za „internetový prohlížeč, který si váš iPad zaslouží.“

 

 

 

První zákazníci už nyní čekají ve frontě na nový iPhone

9. září 2013, 13.00 | Stejně jako v minulých letech, možná jen ještě extrémněji, se na uvedení nového iPhone chystají zákazníci po celém světě. Před obchodem Apple Retail Store v americkém New Yorku tak už nyní čeká nejméně čtveřice zájemců o novou generaci chytrého telefonu iPhone. Neví přitom jak bude jejich vysněný telefon vypadat, jak bude vybavený, kolik bude stát a především, kdy bude uveden. Společnost Apple sice novou generaci iPhone představí už toto úterý, tj. 10. září, to ovšem neznamená, že iPhone nepřijde na trh například s týdenním zpožděním.

 

 

 

OS X Maverics bude uveden asi až koncem října

9. září 2013, 10.30 | V pořadí už desátá verze operačního systému (Mac) OS X s označením Maverics, bude uvedena na trh pravděpodobně až ve druhé polovině října. Je také pravděpodobné, že OS X bude oficiálně představen s novou generací přenosných počítačů MacBook Pro s čipy Haswell.

 

 

 

BlackBerry už brzy uvede BBM pro iOS

9. září 2013, 07.30 | Komunikátor BBM společnosti BlackBerry se už brzy rozšíří také na platformu iOS. Podle Alexe Kinsela z BlackBerry je finální verze BBM pro iOS už dva týdny ve schvalovacím procesu. Je tak možné, že se BBM na platformě iOS dočkáme ještě v nadcházejícím týdnu. Velká otázka ovšem zní – nepřichází BBM příliš pozdě?

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: