Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Dropbox 2.0 – nová verze pro OSX

13. března 2013, 10.13 | Dropbox včera vydal aktualizovaného vylepšeného klienta pro OSX ve verzi 2.0, která přináší nové grafické rozhraní, nové funkce a zpřehlednění sdílení souborů s jinými uživateli.

 

 

 

Rychlý přístup ke konceptům v iOS e-mailové aplikaci

11. března 2013, 15.55 | Pokud na svém iOS zařízení píšete e-mail a nemáte čas jej dokončit, uložíte jej jako koncept. Není ovšem zcela jednoduché se k tomuto konceptu rychle opět dostat. Máme pro vás tip jak na to.

 

 

 

Chcete se stát novým členem IDIF týmu?

7. března 2013, 19.51 | Mnoho let aktivně působíme po celé České republice, organizujeme vzdělávací a zážitkové kurzy pro zájmové skupiny i jednotlivce a informujeme o novinkách v oblasti fotografie a v dalších oborech, kterými se zabýváme.

 

 

 

iZIN – IDIF vydává nový týdeník!

16. února 2013, 23.00 | IDIF začal vydávat nový internetový magazín o fotografování, videu, grafice, tisku a médiích. Průvodce světem zobrazování, který všem, zejména pak fanouškům, hobby fotografům a fotografkám, stejně jako studentům a studentkám těchto a dalších souvisejících oborů poskytne každý týden nejaktuálnější informace, zajímavé tipy, zábavu i praktické rady, rozhovory, ale také inspiraci.

 

 

 

Moves: sledování fyzické aktivity v iPhonu

2. února 2013, 11.04 | Moves je ideální aplikace na sledování a zaznamenávání údajů o ušlé, uběhnuté či třeba na kole ujeté vzdálenosti a to bez použití dalších senzorů a navíc je zcela zdarma.

 

 

 

Apple představil nový iPad s kapacitou 128 GB a uvolnil iOS 6.1

30. ledna 2013, 09.45 | Apple představil nový iPad s navýšenou kapacitou úložiště na 128 GB a zároveň uvolnil aktualizovanou verzi iOS 6.1.

 

 

 

Instagram: Vaše fotografie patří nám

18. prosince 2012, 15.09 | Facebook před nedávnem koupil Instagram za zhruba 1 miliardu dolarů. Důsledky pro uživatele na sebe nenechaly dlouho čekat – včera Instagram zveřejnil upravené podmínky užití (TOS) a ty se vám rozhodně líbit nebudou.

 

 

 

Google maps pro iOS6 jsou od dnešního dne k dispozici v AppStoru

13. prosince 2012, 16.27 | Apple v iOS6 poprvé odstranil mapovou aplikaci od Googlu a použil svou vlastní, která ovšem dle uživatelů byla a stále ještě je propadákem. Od dnešního dne je však možné vrátit do vašeho iOS zařízení staré dobré Google mapy.

 

 

 

IDIF Education s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení Model/Modelka pro Brno a Liberec

6. prosince 2012, 10.30 | IDIF Education s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na nové pozice:model/modelka našich fotografických kurzů se zaměřením na portrét, akt a glamour.

 

 

 

IDIF Education s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení pro Brno a Liberec

6. prosince 2012, 10.20 | IDIF Education s.r.o. vyhlašuje pro nově připravované kurzy výběrové řízení na nové pozice:
lektor/lektorka fotografických kurzů

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: