Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Apple prodal už 9 milionů iPhonů 5C a 5S

23. září 2013, 15.45 | Během prvních tří dnů od uvedení na trh se prodalo více než 9 milionů chytrých telefonů iPhone 5C a 5S. Kolik z prodaných kusů ovšem připadá na model 5C a kolik na 5S firma nezveřejnila. Apple tak podle očekávání překonal dosud rekordní loňský start iPhone 5, kdy během prvních tří dnů prodal zhruba 5 milionů telefonů. Více v článku.

 

 

 

Tim Cook je na Twitteru

23. září 2013, 09.30 | TIm Cook, současný CEO společnosti Apple, vstoupil na Twitter. Odeslal sice zatím jen jediný tweet, jeho účet ale už byl ověřen a jedná se tak o skutečného Tima Cooka. Nebo možná někoho z PR oddělení Apple. To ale nic nemění na faktu, že sdělit váš názor nebo myšlenku někomu z Apple nikdy nebylo jednodušší.

 

 

 

Podíl iOS zařízení s novým iOS 7 přesáhl 50 %

23. září 2013, 07.30 | Pouhých pět dnů po uvedení nové verze mobilního operačního systému iOS s pořadovým číslem 7 přesáhl jeho podíl hranici 50 %. Opět se tak potvrzuje, že adopce nové verze operačního systému probíhá u Apple podstatně rychleji, než v případě operačních systémů jiných výrobců. Proč tomu tak je se dozvíte v článku.

 

 

 

18. DigiForum – svátek všech fotografů

20. září 2013, 19.57 | Už jen dny zbývají do zahájení 18. DigiFora. Jak mnozí z vás velmi dobře vědí, to se letos uskuteční spolu s výstavami FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW od čtvrtka 3. do soboty 5. 10. 2013 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze 9 – Letňanech.

 

 

 

Aktualizováno! Pozor, iOS 7 odesílá do Británie aktivační SMS účtované nad rámec vašeho tarifu

20. září 2013, 15.45 | Jen pár dnů po uvedení iOS 7 se objevil první závažný problém – systém při aktivaci služby iMessage a FaceTime v případě přetížení aktivačního serveru neodesílá požadavek prostřednictvím datové sítě, ale jako prostou SMS. Ta je odesílána do Velké Británie a zákazníkům je účtována nad rámec jejich běžného tarifu. Problém se má údajně týkat především zákazníků společnosti Vodafone. Více informací v článku.

 

 

 

Přejít na iOS 7 nebo nepřejít? 5 důvodů PROTI

20. září 2013, 11.30 | Vydání iOS 7 představuje jeden z největších milníků v oblasti mobilních zařízení Apple od samotného vydání prvního iPhone v roce 2007. Systém přináší velké množství změn, od přepracovaného grafického rozhraní až po nové služby. Není na škodu se tak zeptat, jestli má smysl na iOS 7 rychle přecházet nebo jestli nebude lepší počkat na první zkušenosti a opravy případných chyb. Abychom vám rozhodnutí usnadnili, přinášíme stručný popis pěti důvodů pro přechod na iOS 7 a pěti proti němu.

 

 

 

Apple by do neděle mohl prodat přes 8 milionů iPhonů, překonal by tak dosavadní rekord.

20. září 2013, 08.30 | Přestože stále panují nejasnosti kolem množství před objednaných kusů iPhone 5S a iPhone 5C, podle mnohých analytiků má Apple našlápnuto k dalšímu překonání počtu prodaných kusů během prvního víkendu. Dosavadním rekordmanem je iPhone 5, kterého se na podzim loňského roku během tří dnů prodalo na 5 milionů kusů. Podle odhadů by Apple toto číslo mohl tentokrát téměř zdvojnásobit a prodat více než 8 milionů kusů iPhone 5S a iPhone 5C. A nebude tomu jen proto, že vlastně nabízí dva telefonu namísto jednoho. Více v článku.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

20. září 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Apple zahájil prodej iPhonů, model 5S není přes web k dispozici

19. září 2013, 22.45 | V časných ranních hodinách otevřela společnost Apple prodej chytrých telefonů iPhone 5S a iPhone 5C na prvních trzích v Austrálii, Hong Kongu a Singapuru. Překvapivě si je telefony sice možné zakoupit, u obou modelů ale Apple avizuje dodání v horizontu až 10 pracovních dnů. Více informací v článku.

 

 

 

Přejít na iOS 7, nebo nepřejít? 5 důvodů PRO

19. září 2013, 13.00 | Vydání iOS 7 představuje jeden z největších milníků v oblasti mobilních zařízení Apple od samotného vydání prvního iPhone v roce 2007. Systém přináší velké množství změn, od přepracovaného grafického rozhraní až po nové služby. Není na škodu se tak zeptat, jestli má smysl na iOS 7 rychle přecházet nebo jestli nebude lepší počkat na první zkušenosti a opravy případných chyb. Abychom vám rozhodnutí usnadnili, přinášíme stručný popis pěti důvodů pro přechod na iOS 7 a pěti proti němu.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: