Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Apple by do neděle mohl prodat přes 8 milionů iPhonů, překonal by tak dosavadní rekord.

20. září 2013, 08.30 | Přestože stále panují nejasnosti kolem množství před objednaných kusů iPhone 5S a iPhone 5C, podle mnohých analytiků má Apple našlápnuto k dalšímu překonání počtu prodaných kusů během prvního víkendu. Dosavadním rekordmanem je iPhone 5, kterého se na podzim loňského roku během tří dnů prodalo na 5 milionů kusů. Podle odhadů by Apple toto číslo mohl tentokrát téměř zdvojnásobit a prodat více než 8 milionů kusů iPhone 5S a iPhone 5C. A nebude tomu jen proto, že vlastně nabízí dva telefonu namísto jednoho. Více v článku.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

20. září 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Apple zahájil prodej iPhonů, model 5S není přes web k dispozici

19. září 2013, 22.45 | V časných ranních hodinách otevřela společnost Apple prodej chytrých telefonů iPhone 5S a iPhone 5C na prvních trzích v Austrálii, Hong Kongu a Singapuru. Překvapivě si je telefony sice možné zakoupit, u obou modelů ale Apple avizuje dodání v horizontu až 10 pracovních dnů. Více informací v článku.

 

 

 

Dodávky iPhone 5S budou nejméně do konce září omezené

18. září 2013, 08.00 | Společnost Apple podle dostupných informací zatím mobilním operátorům dodala jen velmi malé množství kusů mobilního telefonu iPhone 5S. Podle některých prodejců je poskytnuté množství „groteskní“ a rozhodně nebude stačit na pokrytí očekávaného zájmu. Podle dostupných informací navíc zlepšení nepřijde dřív, než počátkem října. Více informací v článku.

 

 

 

Zájem o iPhone 5S násobně překonává iPhone 5C

17. září 2013, 16.30 | První neoficiální informace o předobjednávkách naznačují násobně větší zájem o plnohodnotný iPhone 5S, než levnější iPhone 5C. Proč tomu tak je se dozvíte v článku.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

13. září 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

iPady a iPhony možná ochrání alarm založený na detekci pohybu

12. září 2013, 15.45 | Společnost Apple si v uplynulých dnech úspěšně patentovala systém ochrany mobilních zařízení, využívající pohybový čip. V budoucnu bychom se tak iPady a iPhony v případě krádeže mohly začít nahlas houkat nebo jinak upozornit na probíhající krádež. Krádež by přitom systém měl být schopen rozpoznat.

 

 

 

První verze iOS 7 nebude obsahovat funkci iCloud Keychain

12. září 2013, 12.40 | Apple bez jediného slova vysvětlení pozastavil představení funkce iCloud Keychain, která má synchronizovat přístupové údaje mezi zařízeními se systémy iOS a OS X. Zatímco v poslední vývojářské betaverzi iOS 7 byla funkce stále dostupná, v úterý vydané „zlaté“ finální verzi podle zjištění vývojářů chybí. I na webu Apple.com je u funkce iCloud Keychain uvedeno „Již brzy.“ Apple tak při testování buď narazil na problémy nebo funkci oficiálně uvede až s OS X Maverics.

 

 

 

Apple představil nové telefony iPhone. Díl 2: Telefony to nekončí

11. září 2013, 14.30 | Nový iPhone 5S a iPhone 5C, čtečka otisků prstů, udržení iPhone 4S v prodeji, brzké vydání iOS 7 nebo rychlé uvedení nových iPhonů do prodeje. Včerejší tisková konference společnosti Apple potvrdila mnoho spekulací, vyvrátila mnoho jiných a v některých bodech i překvapila. Podívejte se na stručný souhrn toho, co Apple představil.

 

 

 

Apple představil nové telefony iPhone. Díl 1: Místo jednoho telefonu jsou dva

11. září 2013, 06.00 | Nový iPhone 5S a iPhone 5C, čtečka otisků prstů, udržení iPhone 4S v prodeji, brzké vydání iOS 7 nebo rychlé uvedení nových iPhonů do prodeje. Včerejší tisková konference společnosti Apple potvrdila mnoho spekulací, vyvrátila mnoho jiných a v některých bodech i překvapila. Podívejte se na stručný souhrn toho, co Apple představil.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: