Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Čtvrtá App Parade už za týden

27. září 2011, 00.00 | Bio Oko bude už v pondělí 3. října svědkem čtvrté přehlídky českých a slovenských mobilních aplikací. Po půlroční přestávce se bude na co těšit, protože programátoři přes prázdniny jistě nezaháleli.

 

 

 

Kultovní komiks Pod paprsky zářícího dostupný na iPadu

7. června 2011, 00.00 | Aplikace přináší klasickou českou komiksovou trilogii Příhody Malého boha, Příchod bohů a Kruanova dobrodružství, která vycházela v sedmdesátých letech na stránkách časopisu ABC. Vůbec poprvé zpřístupňuje čtenářům neupravené originální kresby Františka Kobíka.

 

 

 

Belkin představuje řadu příslušenství pro iPad 2

18. dubna 2011, 00.00 | Společnost Belkin oznámila uvedení řady inovativních řešení pro iPad 2, která zahrnují FlipBlade Adjust a nová stylová praktická pouzdra se stojánky Folio. Toto příslušenství rozšiřuje možnosti a flexibilitu využití tabletu pro přístup k e-mailům, procházení internetu, prohlížení fotografií, čtení elektronických knih apod.

 

 

 

Quentin se stal distributorem Code42 Software. Výrobce zálohovacího software CrashPlan Pro

18. dubna 2011, 00.00 | CrashPlan Pro je vysoce výkonné a multiplatformní zálohovací řešení, které zajišťuje podnikovou ochranu dat, tzn. jejich zálohu a obnovení.

 

 

 

Domácí multimediální centrum – styl a funkčnost to je Mac mini

17. ledna 2011, 00.00 | Domácí multimediální centrum má dnes plno domácností. Pokud, ale chcete opravdu spolehlivé, výkonné a designově velmi povedené řešení zvolte nový Mac mini, který Vám přinese i HD vysílání.

 

 

 

Nově zpřístupněná verze čtečky Hospodářských novin pro iPhone respektuje specifika iPhone 4 a iOS 4

5. ledna 2011, 00.00 | Rok po zveřejnění první české zpravodajské aplikace pro iPhone je v App Store ke stažení již 3. verze čtečky Hospodářských novin.

 

 

 

Pouzdra pro iPhone 4 z ručně zpracované kůže

4. ledna 2011, 00.00 | Majitelé mobilních telefonů Apple iPhone 4 už nejsou odkázaní jen na plastové kryty, které mají přístroj ochránit nebo dle doporučení Apple omezit výskyt problémů s vestavěnou anténou. Značka Krusell nabízí na českém trhu několik modelových řad luxusních designových pouzder, vyrobených z lehkého polykarbonátu a ručně zpracované kůže.

 

 

 

Seznam.cz představuje mobilní mapy, které pracují s aktuální polohou

4. ledna 2011, 00.00 | Česká portálová jednička Seznam.cz přichází s novou mobilní aplikací, která usnadní orientaci i přístup k informacím, které zrovna hledáte. Aplikace Mapy.cz, která je nyní k dispozici pro iPhone, ukazuje body zájmu na základě vaší aktuální polohy.

 

 

 

iWorld otevřen

16. listopadu 2010, 00.00 | Od pondělního časného rána se před prodejnou iWorld, kousek od Václavského náměstí, začali shromažďovat první zájemci o iPod touch za 2900 Kč. V poledne jich tady stála už stovka. Prodejna iWorld otevřela v 15:30.

 

 

 

Microsoft začal v Česku prodávat Office pro Mac 2011

27. října 2010, 00.00 | Uživatelům Mac přináší vůbec poprvé aplikaci Outlook a plnou kompatibilitu s dokumenty PC.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: