Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nové MacBooky Pro si koupíte na konci října, Mac Pro v polovině listopadu

16. října 2013, 07.30 | Podle neoficiálních informací nebude nová generace počítačů MacBook Pro a Mac Pro dostupná ihned po svém představení tak, jak tomu bylo v minulosti. Namísto toho si zájemci budou muset nějaký čas počkat. Naštěstí ne příliš dlouho – MacBook Pro dorazí se zhruba dvoudenním zpožděním, nový Mac Pro pak zhruba tři týdny po svém debutu. Více v článku.

 

 

 

Potvrzeno! Apple další nové produkty ukáže už příští úterý

15. října 2013, 18.35 | Společnost Apple podle očekávání na příští úterý 22. října svolává další velkou konferenci. Pozvánka s podtitulem „We still have a lot to cover.“, tedy „Stále máme co ukázat / pokrýt.“ podporuje spekulace, že spolu s novou generací tabletů iPad a iPad mini firma představí také inovovaný kryt, držák a čistič obrazovky Smart Cover. Více v článku.

 

 

 

MacBooky Pro Early 2011 trpí vážným problémem s grafickým čipem Radeon

15. října 2013, 10.20 | Pokud vlastníte MacBook Pro Early 2011, raději zbystřete. Grafické čipy Radeon 6490M, 6750M a 6970M dostupné v 15“ a 17“ modelech z této řady počítačů MacBook se v určitých situacích chovají nestandardně a mohou způsobovat i neočekávané opakované zamrznutí počítače. Jediným dosud ověřeným funkčním řešením je pouze výměna celé základní desky počítače. Více informací v článku.

 

 

 

Apple pravděpodobně uvede levný iMac

14. října 2013, 07.30 | Nový základní model all-in-one desktopu iMac by na trhu měl objevit v průběhu příštího roku. Jeho přípravou Apple cílí především na neamerické trhy, kde jsou současné modely počítačů iMac cenově nekonkurenceschopné. Očekává se, že nový levný model by celosvětové prodeje počítačů iMac mohl navýšit o 10 % až 20 %. Více v článku.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

11. října 2013, 07.30 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Nové iPhony si v Česku koupíte už 25. října

9. října 2013, 20.20 | Společnost Apple dnes oficiálně představila časový plán, podle kterého nové telefony iPhone 5S a iPhone 5C do počátku listopadu uvede na trhy jedenapadesáti zemí. Mezi nimi podle očekávání nechybí Česká republika, Slovensko a Polsko. Pokud si tak na některý z nových modelů iPhone brousíte zuby, začněte šetřit. Dočkáte se už téměř za dva týdny. Více v článku.

 

 

 

Apple by během roku mohl prodat až 10 milionů kusů iWatch. Pokud je vůbec vydá.

9. října 2013, 13.00 | Podle studie by zhruba 4 % majitelů chytrých mobilních telefonů iPhone v prvním roce po uvedení projevila zájem o spekulované chytré hodinky Apple iWatch. To by při zhruba 293 milionech provozovaných iPhonech představovalo potenciální trh o velikosti okolo 10 milionů zákazníků. Tedy za předpokladu, že Apple hodinky iWatch vůbec vyvíjí a plánuje je vydat.

 

 

 

Apple představí další novinky už 22. října

9. října 2013, 00.30 | Už za necelé dva týdny, v úterý 22. října, se má konat další konference společnosti Apple. Spektrum očekávaných novinek je tentokrát mnohem širší a zahrnuje novou generaci tabletů iPad a iPad mini, operační systém OS X Maverics, výkonný desktop Mac Pro a funkci iCloud Keychain. Více informací v článku.

 

 

 

iTunes Radio se rozšiřuje, první na řadě je Kanada

7. října 2013, 07.30 | Služba iTunes Radio, zdarma poskytující streamování hudebního obsahu doplněného o porci reklam, se už brzo rozšíří mimo území USA. Není překvapení, že jako první se služba rozšíří do severoamerické Kanady. Dočkáme se i v Česku?

 

 

 

Novinky ze světa Apple

4. října 2013, 07.30 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: