Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Aktuálně - MacOS X 10.5 Leopard v Brně

24. října 2007, 11.00 | Vážení a milí uživatelé, pojďte se s námi věnovat události, která již několik měsíců hýbe děním ve světě počítaců Apple - uvedení nového operačního systému. Dovolujeme si pozvat na předvedení nového operačního systému do brněnské prodejny iStyle, Sukova 5 (u obchodního domu Centrum), kde se v pátek 26.10.2007 od 18:00 pořádá slavnostní uvedení dalši šelmy v pořadí.

 

 

 

Aktuálně - UPDATE - Chcete Leoparda? Nebo si jej chcete alespoň prohlédnout?

24. října 2007, 09.00 | Chcete Leoparda, nebo si jej chcete alespoň prohlédnout? V pátek 26.10. máte možnost v Apple Center na Andělu. V 18:00 a 19:30 (z důvodů naplnění doporučujeme druhý čas) zde proběhne slavnostní zahájení prodeje a představení operačního systému Mac OS X Leopard. Můžete se těšit na praktickou ukázku novinek a možnost si hned nový OS vyzkoušet. Na akci je nutné se dopředu registrovat. Registrovaní se mohou těšit i na malý dárek

 

 

 

Aktuálně - iStyle Praha s.r.o. hledá pro nově otevíranou prodejnu v Ostravě reprezentanta/ku - prodejce

23. října 2007, 10.00 | &iStyle Praha s.r.o. hledá pro nově otevíranou prodejnu v Ostravě reprezentanta/ku - prodejce značkové prodejny Apple
Napište na goluch@istyle-praha.cz a staňte se součástí našeho týmu.

 

 

 

Aktuálně - Apple sraz Brno

12. října 2007, 10.00 | Všem uživatelům Apple z Brna a okolí i jiným zájemcům sdělujeme, že se blíží v pořadí již čtvrtý Apple sraz Brno. Všichni jsou srdečně zváni. Bližší informace získáte na webu společnosti MacServis.

 

 

 

Aktuálně - TZ - Nová ukládací zařízení My Book Studio Edition společnosti WD uvolňují kreativní sílu pro počítaše Mac

8. října 2007, 10.00 | Nová zařízení s výkonným čtyřnásobným rozhraním, automatickým zálohováním a elegantním vzhledem rozšiřují oblíbenou produktovou řadu My Book

 

 

 

Aktuálně - videotutorial jak hacknout iPhone v češtině

8. října 2007, 09.00 | Na blogu Petra Máry můžete nalézt český videotutorial s popisem, jak odblokovat iPhone s firmware 1.0.2 pro použití s českými operátory.

 

 

 

Aktuálně - TZ - iPhone již umí dokonale česky

8. října 2007, 00.00 | Společnost Macwell, s.r.o. jako první v České republice zajišťuje kompletní lokalizaci telefonu iPhone pro české uživatele.

 

 

 

Aktuálně - KINETIK Apple Premium Reseller na Andělu hledá prodavače

2. října 2007, 00.00 | KINETIK Apple Premium Reseller na Andělu hledá prodavače se zkušeností s počítači Apple. Výběrové řízení proběhne 19. 10. 2007. Své životopisy zasílejte na adresu zoubek@appleobchod.cz

 

 

 

Aktuálně - Tisková zpráva - společnost WD představila nové modely ukládacích zařízení řady My Book

1. října 2007, 12.00 | Oblíbená a snadno použitelná zařízení pro ukládání dat jsou nyní menší, štíhlejší a na míru přizpůsobené potřebám domácností a kanceláří.

 

 

 

Aktuálně - fotografie ze slavnostního otevření Apple Storu v Pennsylvanii

1. října 2007, 10.00 | Tuto sobotu došlo k otevření Apple Storu Lehigh Valley v Pennsylvanii. Náš čtenář Jirka Čech byl poblíž a poslal nám pár fotografií ze slavnostního otevření.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: