Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Sraz iPhone a iTouch uživatelů v Praze

23. dubna 2009, 00.00 | Již 4. sraz všech, co využívají iPhone, ale i iTouch (iPod touch) v ČR

 

 

 

Apple Keynote k iPhonu s CZ překladem

23. března 2009, 00.00 | Na webu jaknaapple.info můžete vidět keynote Applu k iPhone 3.0 s českým překladem. Je to počin lehce spartanský, ale určitě potěší...

 

 

 

Digit #26 - Se Synopsim o bezpečnosti na internetu

13. března 2009, 00.00 | Internet rozhodně není bezpečné místo a pokud si vezmete příklad ze Synopsiho, tak banka, které svěříte své úspory, rozhodně nebude mít přístup k účtu přes internet. Další díl Digitu je o bezpečnosti na internetu a čas si na nás udělal Synopsi, kterému tímto děkujeme!

 

 

 

Macintosh oslavil 25 let

26. ledna 2009, 00.00 | V sobotu uplynulo 25 let od uvedení prvního Macintoshe, Apple to však nijak neslaví.

 

 

 

Díky za vaše komentáře k nové titulce

9. ledna 2009, 00.00 | Rádi bychom poděkovali všem, kdo nám pomohli s laděním nové titulní stránky. Věřte, že vaše připomínky padly na úrodnou půdu. S příchodem nových služeb se dočkáte i nového designu MujMACa.

 

 

 

SuperApple.cz

8. ledna 2009, 00.00 | Nový Český jablečný magazín zaměřený především na oblast software a tipů a triků,vzniknuvší kvůli neustále se opakujícím dotazům v diskusních fórech.
A to především pro začínající uživatele,kteří mají stále jedny a tytéž problémy.

 

 

 

Novinky z Apple Keynote

6. ledna 2009, 00.00 | Phil Shiller představil iLife 09, iWork 09 a nový 17palcový MacBook Pro. Zároveň byla spuštěna internetová služba iWork.com a novinek se dočkali i iTunes. Bližší informace o novinkách přineseme v reportáži, kterou již nyní zpracováváme.

 

 

 

Digit #23 - Jak se ze-jména dělá značka na internetu

7. prosince 2008, 00.00 | Tříadvacítka Digitu je věnována selfpromu a obecně budování osobního business na internetu. Na příkladu minulého dílu a osobnosti Radka Hulána nabízí pohled na pozadí řady blogů a web 2.0 projektů. Jak špatní hoši využívají spam, MFA weby, agregátory, affilate programy a budování komunit vášnivých odpůrců k vydělávání peněz na Internetu. Stejně tak nabízí i několik tipů pro „hodné hochy“ jak si vybudovat značku ze-jména na internetu.

 

 

 

SmithMicro nabízí slevu 43% na svůj SW

27. listopadu 2008, 00.00 | Spring Cleaning patří mezi léty oveřené a velmi dobře hodnocené programy pro Mac. Jeho vývojáři jej nyní nabízejí spolu s Internet CleanUpem 5 za necelých 45USD.

 

 

 

Give Good Food to Your Mac: softwarové žně

26. listopadu 2008, 00.00 | Pokud rádi nakupujete drobné prográmky a utilitky pro svůj Mac OS X, tak se rozhodně podívejte na letošní nabídku Give Good Food to Your Mac! Výběr je pestrý, ceny vynikající ...

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: