Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Uniklá fotografie příručky pro iPhone 5S potvrzuje název i čtečku otisků prstů

10. září 2013, 13.40 | Pouhých několik hodin před zahájením konference věnované nové generaci telefonu iPhone se na internetu objevila fotografie startovací příručky iPhone 5S. Ta potvrzuje jak očekávaný název telefonu iPhone 5S, tak i přítomnost čtečky otisků prstů nazvané Touch ID Sensor. v tlačítku Home Button.

 

 

 

iPhone 5S potřebuje zásadní novinku, možná NFC nebo čtečku otisků prstů. Nebo obojí.

10. září 2013, 10.00 | Pro společnost Apple dnes nastane jeden z nejvýznamnějších dnů v roce – představení nové generace chytrého telefonu iPhone. Událost je o to významnější, že představen by neměl být jeden, ale hned dva telefony. Přestože spekulace jsou stejně silné jako v minulých letech, iPhonu zdá se, jako by chybělo něco, co jej opět posune daleko před konferenci.

 

 

 

Opera uvedla revoluční internetový prohlížeč Coast

10. září 2013, 07.00 | Norská společnost Opera, tvůrce stejnojmenného desktopového a mobilního internetového prohlížeče v průběhu pondělka uvedla nový prohlížeč určený výhradně pro iPad. Jmenuje se Coast, už na první pohled je jiný a sama Opera jej považuje za „internetový prohlížeč, který si váš iPad zaslouží.“

 

 

 

První zákazníci už nyní čekají ve frontě na nový iPhone

9. září 2013, 13.00 | Stejně jako v minulých letech, možná jen ještě extrémněji, se na uvedení nového iPhone chystají zákazníci po celém světě. Před obchodem Apple Retail Store v americkém New Yorku tak už nyní čeká nejméně čtveřice zájemců o novou generaci chytrého telefonu iPhone. Neví přitom jak bude jejich vysněný telefon vypadat, jak bude vybavený, kolik bude stát a především, kdy bude uveden. Společnost Apple sice novou generaci iPhone představí už toto úterý, tj. 10. září, to ovšem neznamená, že iPhone nepřijde na trh například s týdenním zpožděním.

 

 

 

OS X Maverics bude uveden asi až koncem října

9. září 2013, 10.30 | V pořadí už desátá verze operačního systému (Mac) OS X s označením Maverics, bude uvedena na trh pravděpodobně až ve druhé polovině října. Je také pravděpodobné, že OS X bude oficiálně představen s novou generací přenosných počítačů MacBook Pro s čipy Haswell.

 

 

 

BlackBerry už brzy uvede BBM pro iOS

9. září 2013, 07.30 | Komunikátor BBM společnosti BlackBerry se už brzy rozšíří také na platformu iOS. Podle Alexe Kinsela z BlackBerry je finální verze BBM pro iOS už dva týdny ve schvalovacím procesu. Je tak možné, že se BBM na platformě iOS dočkáme ještě v nadcházejícím týdnu. Velká otázka ovšem zní – nepřichází BBM příliš pozdě?

 

 

 

iOS 7 pro iPad dorazí asi až na konci října

8. září 2013, 20.00 | Podle neoficiálních informací by nejnovější verze mobilního operačního systém společnosti Apple, iOS 7, měla být v první fázi dostupná pouze majitelům telefonů iPhone verze 4 a novější. Naopak majitelé iPadů si počkají nejméně do konce října. Údajným důvodem přitom není zdržení nebo technické komplikace, ale obchodní strategie – uvedení iOS 7 pro iPad má proběhnout právě s novou generací tabletu, která je údajně naplánovaná na konec října.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

6. září 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

iTunes Radio je pro Apple už před uvedením dobrý byznys

5. září 2013, 10.30 | Přestože služba iTunes Radio si svou veřejnou premiéru ještě neodbyla, pro společnost Apple se už nyní jedná o poměrně ziskový projekt. Světové značky jako McDonald’s, Nissan, Pepsi nebo Procter & Gamble už údajně každá zaplatily 10 milionů dolarů jen za to, aby na iTunes Radio mohly inzerovat jako první. Služba iTunes Radio bude uvedena spolu s novou verzí mobilního operačního systému iOS 7 a to už příští úterý, tedy 10. září.

 

 

 

Apple mezi developery vypustil v pořadí devátou betu OS X 10.8.5

5. září 2013, 07.00 | Společnost Apple v průběhu středečního odpoledne vývojářům zpřístupnila v pořadí již devátou betaverzi chystaného rozsáhlého updatu OS X Mountain Lion, označovaného jako verze 10.8.5. Datum vydání rozsáhlé aktualizace ale stále známé není.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: