Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

WD My Book VelociRaptor Duo

7. září 2012, 21.15 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corporation, představila své nejrychlejší externí digitální úložiště – nový externí disk, který kombinuje extrémní rychlost dvou disků s kapacitou 1 TB, rychlostí 10 000 ot./min. a velkou odolností s prograsivní technologií portů Thunderbolt. Duální úložiště podporuje operační systém Mac OS X, tudíž je atraktivní volbou pro uživatele počítačů Mac a kreativní profesionály, kteří vyžadují vysoký výkon.

 

 

 

LG Electronics: Nové dokovací reproduktory

7. září 2012, 08.23 | Nové, technicky vylepšené „dokovací reproduktory“ LG ND8520, ND5520, ND4520 a ND3520 se hodí ke každému chytrému zařízení, nabízejí bezdrátový přenos, dotykové uživatelské rozhraní, funkci Dual Docking, vybroušený zvuk a lepší kompatibilitu s chytrými přístroji. Poskytnutím nových způsobů připojení LG Electronics reaguje na potřeby nastupující generace, která si už život bez chytrých přístrojů nedokáže představit.

 

 

 

WD přenosný pevný disk My Passport pro Mac

3. září 2012, 23.06 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corp. rozšířila svou řadu přenosných kompaktních disků My Passport for Mac o rozhraní USB 3.0 a zvýšila jejich kapacitu až na 2 TB. Nové, rychlejší rozhraní USB umožňuje disky lépe využívat ve spojení s počítači MacBook nebo MacBook Air, které toto rozhraní už také používají. Externí pevné disky My Passport pro Mac poskytují bezpečí pro data a jistotu pro uživatele, kteří si nosí digitální obsah s sebou.

 

 

 

Energie pro iPhone a další mobilní přístroje

9. srpna 2012, 04.06 | Výkonné multifunkční mobilní telefony, které slouží také pro fotografování, snímání a přehrávání videoklipů, přehrávání hudby, poslechu radia, pro internetové aplikace a které mají funkce jako GPS, Wi-Fi a Bluetooth, potřebují neustále elektrickou energii. Aby uživatele nezaskočila vybitá baterie, mohou využít designové autonabíječky a kompaktní externí baterie s vysokou kapacitou značky Dexim.

 

 

 

MAXON: CINEMA 4D Release 14

2. srpna 2012, 09.27 | Společnost MAXON dne 1. srpna 2012 představila už čtrnáctou verzi svého 3D grafického a animačního programu CINEMA 4D. CINEMA 4D Release 14 (R14) představuje milník v novodobé historii vývoje tohoto populárního programu pro tvorbu 3D grafiky, animací, vizuálních efektů, 3D kreslení a vizualizací. C4D R14 je samozřejmě k dispozici i pro mac.

 

 

 

Epson Discproducer je kompatibilní s Mac OS X

3. července 2012, 00.30 | Epson připravil nový software Discproducer, Total Disc Maker, verze 1.0, který je kompatibilní s Mac OS X a zpřístupnil tak populární řadu zařízení Discproducer také uživatelům operačního systému Mac. Epson se k tomuto kroku rozhodl ze dvou důvodů: kvůli úspěchu samotné řady Discproducer a také kvůli rostoucí poptávce po řešeních v oblasti publikování CD/DVD pro platformu Macintosh.

 

 

 

Autodesk SketchBook Ink for iPad

24. června 2012, 16.47 | Nová kreslicí aplikace Autodesk SketchBook Ink nabízí různé oblíbené tvůrčí nástroje pro iPad. Je to nejnovější titul z oblíbené řady SketchBook, která v současné době eviduje přes 10 milionů stažení. Autodesk SketchBook Ink má zcela nové jádro a přináší jedinečnou technologii, kterou mohou výtvarníci použít pro tvorbu perokreseb a grafiky ve vysokém rozlišení. Zajímavě rozšiřuje nabídku možností, ze kterých lze vybírat pro vyjádření tvůrčích vizí v digitálním prostředí.

 

 

 

Canon uniFLOW 5.1 i pro mobilní zařízení

6. června 2012, 13.34 | Canon rozšířil platformu uniFLOW i na mobilní zařízení: uniFLOW V5.1 umožňuje tisknout z jakéhokoli chytrého telefonu, tabletu nebo jiného mobilního zařízení. Umožňuje vzdálený tisk bez připojení k firemní síti, a to i návštěvníkům ve firmách nebo studentům na školách. Tato komplexní platforma pro firemní tisk a skenování umožňuje kontrolu nákladů a zabezpečení, a to i při tisku z mobilních zařízení.

 

 

 

Komiks Alois Nebel - Na trati ke stažení pro iPhone i iPad

11. listopadu 2011, 17.00 | 115 komiksových příběhů Jaroslava Rudiše a Jaromíra 99 je ode dneška dostupných pro iPhone a iPad. Aplikaci vyrobilo pražské studio NewsLab.

 

 

 

Hudba v iTunes Store konečně dostupná v ČR a SR

29. září 2011, 00.00 | Od dnešního rána lze nakupovat hudbu v českém iTunes Store. Kromě 18 milionů skladeb z celosvětového katalogu iTunes jsou k mání také skladby českých a slovenských interpretů. Mezi nimi najdete například J.A.R, Kabát, Jaromíra Nohavicu, Desmod, I. M. T. Smile a samozřejmě také Karla Gotta.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: