Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nové podrobnosti o Snow Leopardovi

1. června 2009, 00.00 | Jeden z testujících Mac OS X 10.6 Snow Leopard zveřejnil na službě Flickr snímky obrazovek ilustrující řadu drobných novinek tohoto chystaného operačního systému.

 

 

 

Co očekávat na WWDC 2009

31. května 2009, 00.00 | Vývojářská konference WWDC 2009 se letos bude konat od 8. do 12. června, což je opravdu za dveřmi. Pojďme si tedy zapolemizovat co na nás Apple tentokrát chystá.

 

 

 

Malá modernizace bílého 13“ MacBooku

29. května 2009, 00.00 | Středeční modernizace nejlevnějšího MacBooku byla pouze kosmetická, vyvolává však otázku, zda se něco podobného nechystá též pro hliníkové MacBooky.

 

 

 

Další pověsti o novém iPodu nano a nových iPhonech

27. května 2009, 00.00 | Server iLounge tvrdí, že podle údajně spolehlivého zdroje dostane nový iPod nano fotoaparát a nový iPhone se bude nabízet ve třech různých základních variantách tvořících šest modelů.

 

 

 

Některé spory okolo aplikací na App Store dospěly k rozuzlení

27. května 2009, 00.00 | Odmítnutá aplikace Eucalyptus byla nakonec na App Store přijata a rychle skončil také spor okolo aplikací napodobujících hodinky Cartier.

 

 

 

Další velice sporné odmítnutí aplikace pro App Store

26. května 2009, 00.00 | Apple odmítl přijmout do svého obchodu App Store vynikající čtečku elektronických knih se zdůvodněním, že by ji uživatelé mohli záměrně použít k vyhledání Kámasútry. Pokračují tak značně sporné praktiky Applu ohledně schvalování aplikací pro iPhone a iPod touch, ale firmware 3.0 slibuje naději na změnu.

 

 

 

Přibývají pověsti o novém iPhonu

25. května 2009, 00.00 | Pověsti o vybavení nových iPhonů začínají nabývat konkrétnější podoby, stále ovšem přetrvávají určité rozpory, nepochybně však nové telefony dostanou výrazně výkonnější hardware. A u mobilních operátorů se množí náznaky příchodu nových modelů.

 

 

 

Další obrázky a videa nových prvků Snow Leoparda

22. května 2009, 00.00 | S blížícím se předvedením funkčně úplné beta verze Mac OS X 10.6 Snow Leopard přibývají na diskusních forech a webech sdílejících soubory snímky obrazovek a videa ukazující jeho nové funkce a možnosti.

 

 

 

Plánuje Apple převzetí EA Games ?

22. května 2009, 00.00 | Minulý rok firma Electronic Arts sestoupila z trůnu herního průmyslu, odložila řadu projektů a některé zrušila úplně. Společnost EA podle agentury Reuters prodělala v loňském roce 630 milionů dolarů. Internetem se proto začaly šířit spekulace o možném převzetí EA společností Apple. Pojďme si zaspekulovat i na MujMac.cz.

 

 

 

Petice za zařazení češtiny a slovenštiny do Mac OS X 10.6.

5. května 2009, 00.00 | Vadí vám způsob, jakým je v současnosti řešena česká a slovenská lokalizace Mac OS X? Podepište tedy petici, volající po zabudování podpory daných jazyků přímo do Mac OS X 10.6.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: