Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Automator a pracovní postupy

8. srpna 2005, 00.00 | Jak jsme si slíbili v minulém dílu našeho miniseriálku o systému Automator, v němž jsme se seznámili se zbývajícími skupinami akcí, dnes pokročíme od akcí k dalšímu bloku; v něm si toho řekneme poněkud více o pracovních postupech samotných i o tom, jak s nimi můžeme pracovat a akce do nich skládat.

 

 

 

OpenTTD a iSudoku

5. srpna 2005, 00.00 | Jako každý druhý pátek, přinášíme vám i dnes recenze na dvě vybrané Freeware hry. Dnes si představíme logickou hříčku iSudoku a open source remake legendární budovatelské strategie Transport Tycoon. Příjemné čtení!

 

 

 

Darwinia

29. července 2005, 00.00 | Vítejte u dalšího dílu průřezu hrami pro Mac OS X. Dnes se opět podíváme na komerční hru, tentokrát netradiční akční strategii Darwinia - posledního mohykána sharewarových her.

 

 

 

Tux Racer a Frozen Bubble

22. července 2005, 00.00 | Opět se setkáváme u našeho herního seriálu. Dnešním dílem se opět zaměříme na dvě nekomerční hry, tentokrát ve znamení tučňáka. Čeká nás barevná arkáda Frozen Bubble a dětská závodní hra Tux Racer. Obě pocházejí ze světa Linuxu, ale na Mac OS X se cítí jako doma.

 

 

 

Warcraft III: Reign of Chaos

15. července 2005, 00.00 | V dnešním díle seriálu o hrách pro Mac OS X si povíme o Real Time strategii Warcraft III Reign of Chaos z dílen společnosti Blizzard, ostříleného veterána herního průmyslu.

 

 

 

FloboPuyo a Fish Fillets

1. července 2005, 00.00 | V dnešním, historicky druhém, díle nového seriálu o hrách pro Mac OS X na nás čekají mini-recenze na dvě zábavné freeware hry, které si můžete zdarma stáhnout a zahrát, a které vás jistě zabaví přinejmenším stejně, jako mnoho komplexních komerčních produktů.

 

 

 

Hry pro Mac OS X

 

 

 

Rise of Nations

24. června 2005, 00.00 | Dnešním dnem začínáme nový seriál o počítačových hrách pro Mac OS X. V tomto prvním díle se podíváme na skvělou, i když trochu starší hru Rise of Nations Gold od společností MacSoft a Big Huge Games.

 

 

 

Softwarové perličky na konec dubna - CZTranslator, iSnip a Manic Miner

29. dubna 2005, 00.00 | I když do uvedení nového operačního systému Mac OS X 10.4 Tiger zbývá v podstatě už jen pár hodin, pojďme se dnes vrátit k Pantherovi a podívat se zblízka na pár aplikací. V dnešní nabídce najdete šikovný překladový slovník CZTranslator, utilitku iSnip na správu textových ústřižků, FECDrop, který umí nahradit QuickTime Pro a hlavně si zavzpomínáme na herní osmdesátá létá - s Manic Minerem.

 

 

 

ScummVM – retro na našich monitorech

14. února 2005, 00.00 | V současné době má už asi většina lidí OS 9 na svém počítači jen jako druhotný systém, případně jeho místo již plně zabrala OS desítka. Mnozí si asi kladou otázku, jak na tomto relativně novém systému rozchodit některou z adventur, jež vznikala v dobách, kdy se o nějakém OS X panu Stevovi tak nanejvýš zdálo za neklidných nocí. Jde to vůbec? Odpovědí je bouřlivě provolávané ano. Jde to, vždyť máme ScummVM.

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: