Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Apple TV oficiálně na trhu

22. března 2007, 07.00 | Včera Apple uvedl oficiálně na trh Apple TV a informacemi k ní rozhodně nešetří.

 

 

 

The Movies - Kamera, ... klapka, ... AKCE !!!

16. února 2007, 12.00 | Svět her nativně portovaných na Mac OS X není příliš rozsáhlý. Realita je taková, že jen mizivé procento her je portováno pro Maca, přičemž se samozřejmě jedná v drtivé většině o porty z Wintel PC. Je pro mě velkou neznámou, jakou formou vybírají firmy jako Aspyr nebo Feral Interactive tituly, které budou na Maca převádět.

 

 

 

Emulace bez legrace 2 - Konzole Sega

10. srpna 2006, 00.00 | Dnešní konzoloví hráči znají jako dva hlavní rivaly na poli herních konzolí Microsoft XBOX a Sony Playstation. Ale všichni, kdo hráli na konzolích už od počátku devadesátých let, znají jiné dva soupeře. Řeč je pochopitelně o konzolích firem Sega a Nintendo. Na emulátory videoher od Segy se dnes podíváme.

 

 

 

Emulace bez legrace

 

 

 

Emulace bez legrace 1 - ZX Spectrum

31. července 2006, 00.00 | Překotný vývoj v oblasti IT nás nutí neustále používat novější a rychlejší počítače. Díky nadšencům, kteří pro nás tvoří emulátory však můžeme zavzpomínat na počítačové doby (ne)dávno minulé.

 

 

 

CoverTunes vs CoverFlow

10. července 2006, 00.00 | Nestačí vám nebo nevyhovuje ovládání iTunes a přesto chcete využít jeho knihovny? Chcete přehrávat skladby s efektem pro OSX odpovídajícím? Nepodporuje váš počítač FrontRow? Pak možná uvítáte programy CoverFlow a CoverTunes.

 

 

 

Jak komunikovat v hrách - VoIP pro hráče

3. července 2006, 00.00 | Jestliže se věnujete on-line hraní poněkud více, narazíte časem na omezení v komunikaci. Představte si jak v roli vojáka U.S. Army čistíte nepřátelskou budovu a místo klepání do klávesnice jednoduše řeknete "Nepřátelský ostřelovač na střeše západního křídla". Ano, řeč bude o VOIP řešeních pro hráče.

 

 

 

Call of Duty 2

29. června 2006, 00.00 | Pro počítače Macintosh vychází v poslední době více kvalitních her, než tomu bylo v minulosti. Potvrzením budiž i tato recenze na vynikající druhý díl titulu, který si vydobil ocenění Hra roku 2003: Call of Duty.

 

 

 

X² The Threat

16. června 2006, 00.00 | Pokud ještě pamatujete legendární vesmírný/obchodní simulátor Elite, vaše nostalgická stránka zaplesá nad hrou X²: The Threat.

 

 

 

Star Wars: Battlefront

2. června 2006, 00.00 | Star Wars není nikdy dost!

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: