Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Trilogie Quake

5. dubna 2002, 00.00 | V dnešním pokračování se podíváme na další dva díly populární herní trilogie Quake. Také druhý a třetí díl lze bez problému provozovat pod Mac OS X a oba nové porty patří k těm nejlepším, co kdy pro Macintosh existovaly.

 

 

 

Baldur's Gate 2 - Jak na ní?

29. března 2002, 00.00 | Druhá Baldurova Brána je hra velká a občas obtížná. A tak je tu pár tipů a triků, které vám mohou pomoci...

 

 

 

Civilizace III: dobrodruství Sida Meiera pokračuje

15. března 2002, 00.00 | Geniální tahová strategie se dočkala třetího dílu, ve kterém se opět můžete stát vůdcem národa a potažmo pánem celého světa. Nový díl veleúspěšné Civilizace vám prozradí, že cesta k úspěchu vede nejen přes válku, ale i přes diplomacii, vědu a kulturu.

 

 

 

Klasika nativně

12. března 2002, 00.00 | Quake je jednou z nejpopulárnějších a nejdostupnějších her nejen pro Maca. Jelikož máme již i několik verzí pro Mac OS X, můžeme v dnešním článku snadno porovnat jejich výkonost.

 

 

 

Breakout: Návrat legendy

8. března 2002, 00.00 | Staronový kousek se vyloupl z dřevní historie počítačových her více než oprášený od letitého prachu - nový kabát, 3D grafika, akce, dobrodružný příběh. Tohle bourání cihliček může být pro leckoho hratelnější než mnoho super akčních stříleček.

 

 

 

Summoner: RPG fantasy hra plná černé magie...

1. března 2002, 00.00 | Nová RPG fantasy hra plná napětí, soubojů a magie, která vás pohltí svým příběhem a napětím. Pomstěte své město a osvoboďte ostrov od černé magie...

 

 

 

Baldur's Gate II: Shadows of Amn

22. února 2002, 00.00 | Pokračování naprosté klasiky v žánru RPG je stejně kvalitní, než první díl - skvěla grafika, dobrá hratelnost a silný příběh. Máte co dělat po dlouhé temné večery?

 

 

 

Sacrifice - ve službách bohů

15. února 2002, 00.00 | Na počátku všeho byl pouze stvořitel a nicotná studená prázdnota. A tak stvořitel rozevřel svou náruč a vytvořil světlo, které zapříčinilo postupnému vzniku hvězd, měsíce a slunce. Nakonec z kapek své krve stvořil vše živé....bla, bla, bla...

 

 

 

Age of Empires 2 Gold Edition pro Macka

1. února 2002, 00.00 | Další herní klasika se dostává na Maca, tentokrát populární strategie od Microsoftu. Staňte se králem nové Evropy...

 

 

 

Okřídlené ořechy

4. prosince 2001, 00.00 | Nečekejte žádná překvapení, žádnou duševní námahu, případně sofistikovanou 3D grafiku - prostě se posaďte za knipl svého letadélka, likvidujte protivníky a bavte se.

 

 

 

Strana výpisu

13

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: