Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Absolutně zbytečné aplikace - nepomohou, ale rozhodně zabaví!

8. října 2004, 00.00 | Jak je z názvu patrné, nebudu dnes psát o tricích a tipech v systému Mac OS X ani o tom, jak efektivně a jednoduše ovládat počítač. Nic takového. Je přece pátek a všichni si chceme trochu odpočinout, dát nohy na stůl a chvíli si hrát. Stejně jako jsme to dělali v dobách, kdy 640 KB operační paměti stačilo úplně každému a joystick byl považován za hi-tech novinku z japonských ostrovů.

 

 

 

Hry zdarma pro vašeho Maca

17. září 2004, 00.00 | Když mi bylo navrženo, abych na tyto stránky přispěl článkem, neměl jsem ještě žádnou představu o čem chci psát. Nakonec jsem se rozhodl přijít k ne příliš známému tématu v prostředí Maca - Open Source Software (OSS).

 

 

 

Hry našeho rozverného mládí: éra originality III

10. září 2004, 00.00 | Po tentokrát opravdu dlouhé časové prodlevě, zaviněné mými studijními starostmi, vás znovu vítám u našeho textového stroje času. Jeho úkolem je nořit se do dob dávno minulých a vytahovat z nich na povrch herní tituly, které většina z nás, kteří počítač vlastní už nějaký ten pátek, stále dobře pamatuje a mnohdy si nostalgicky povzdychne při zaslechnutí jejich jmen.

 

 

 

Získejte balík her zdarma a neplaťte ani korunu!

4. června 2004, 00.00 | A co musíte udělat pro to, abyste jej mohli mít? Nemusíte si pro něj nikam běžet nebo objednávat přes internet. Nic takového. Budete potřebovat jen Mac OS X a Terminal, protože tyto hry máte schované ve svém operačním systému a přitom o nich možná ani nevíte. Dnes bude řeč o hrách, které jsou ukryté v útrobách vašeho Panthera (Jaguara) a čekají jen na to, až si je spustíte.

 

 

 

Hodný soused Spiderman

12. května 2004, 00.00 | Jste fanoušci komiksů a netrpíte arachnofobií? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout hra Spiderman. Ne, tahle hra nemá nic společného s filmovým blockbustrem Spiderman s Tobeym Maguirem v hlavní roli. Případné fanoušky sličné Kirsten Dunst asi neuspokojí. Hra Spiderman, mimochodem předělávka z PC verze, vychází z komiksů a kresleného seriálu Spiderman.

 

 

 

Herní novinky 3/04

12. března 2004, 00.00 | O Unreal Tournamentu 2004 jsme už psali, ale dnes se k němu vrátíme s tipem, jak ho učinit na některých strojích výrazně hratelnější. Dále se podíváme na novou hru Nanosaurus II od Pangey a je tu i jeden Mac-only simulátor automobilových ralley.

 

 

 

Herní novinky 2/04

13. února 2004, 00.00 | Pro tento víkend máme tip na dvě 3D střílečky a jednu zajímavou hříčku: pro Mac i Windows zároveň byla uvedena demoverze Unreal Tournament 2004, pokračování slavné série Unreal; pokračováním (a rovnou na motivy filmové série) je i Star Wars Jedi Knight: Jedy Academy; a pokud máte iSight a chcete si "zablbnout", vyzkoušejte ToySight, umožňující ovládat hru postavou před kamerou.

 

 

 

Herní novinky 1/04

23. ledna 2004, 00.00 | V dnešních herních novinkách nás čeká návrat... Indiana Jonese a jeho další divoké dobrodružství, roztomilý Rayman, který bojuje za záchranu svého světa a také simulátor ježdění na vodních lyžích. Pokud vás bude mráz držet o víkendu doma, alespoň se nebudete nudit!

 

 

 

Herní novinky 4/03

5. prosince 2003, 00.00 | Čeká nás víkend (a páteční odpoledne, kdy se nikomu nechce dělat), co se odreagovat u nějaké hry? Máme pro vás demoverzi zajímavých automobilových závodu, nejnovější verzy hry o americké armádě, která byla vytvořená americkou armádou, roztomilou akční 2D hru Boom a betaverzi původní české hry Človeče, nezlob se!.

 

 

 

Herní novinky 3/03

14. listopadu 2003, 00.00 | Před námi je prodloužený víkend, a tak pokud nevíte, co budete dělat, a nebo například za vás už rozhodla nemoc, máme pro vás pár tipů, jak si ukrátit dlouhou chvíli: dnešní herní novinky, na které vás chceme upozornit, se pohybují od tradiční střílečky až ke netradičnímu simulátoru strašení.

 

 

 

Strana výpisu

9

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: