Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

DOS na Macu

22. září 2009, 00.00 | I mezi dnešními uživateli počítačů Apple se jistě najde dost lidí odkojených někdejším operačním systémem konkurence: MS-DOS. Kromě T602 a Norton Commanderu (resp. M602) těmto lidem asi nejvíce utkvěla v paměti spousta všemožných her, které pro tuto platformu vznikly. A proč byste si některou z nich nemohli vychutnat i na vašem dnešním, mnohem výkonnějším Macu?

 

 

 

The Sims 3 vyšla také pro Mac a iPhone

3. června 2009, 00.00 | Hra The Sims 3 byla na světový trh současně uvedena pro Windows, Mac OS X, iPhone a iPod touch.

 

 

 

Plánuje Apple převzetí EA Games ?

22. května 2009, 00.00 | Minulý rok firma Electronic Arts sestoupila z trůnu herního průmyslu, odložila řadu projektů a některé zrušila úplně. Společnost EA podle agentury Reuters prodělala v loňském roce 630 milionů dolarů. Internetem se proto začaly šířit spekulace o možném převzetí EA společností Apple. Pojďme si zaspekulovat i na MujMac.cz.

 

 

 

S firmwarem 3.0 se možná uvolní pravidla pro schvalování aplikací na App Store

6. května 2009, 06.00 |

Zdůvodnění, proč na App Store nebyla zařazena aplikace, jež zpřístupňovala novinovou stránku považovanou Applem za nevhodnou, naznačuje, že by firmware 3.0 mohl díky rodičovské kontrole dosavadní přísná pravidla poněkud uvolnit.

 

 

 

iTunes 8.2 informují vývojáře o zhrouceních aplikací iPhonu

6. května 2009, 05.00 | Prostřednictvím iTunes 8.2 lze vývojářům automaticky zasílat zprávy o zhroucení jejich aplikací pro iPhone, což by mělo napomoci ke zvýšení kvality jejich softwaru.

 

 

 

Pro Mac se chystají hry Prince of Persia a Shaun White Snowboarding

23. února 2009, 04.00 | Ubisoft vydá dvě své nové hry též pro Mac s pomocí technologie Cider firmy TransGaming.

 

 

 

Tipy na aplikace pro iPhone: Kostky a spol.

11. prosince 2008, 00.00 | Širokou skupinou aplikací pro iPhone představují simulace kostek a her v kostky. Na některé z nich se podíváme.

 

 

 

Tipy na aplikace pro iPhone - Tangramy

4. prosince 2008, 00.00 | Dnešní téma je tangram pro iPhone. Tento starý čínský hlavolam, sestávající ze sedmi dílů pomyslného rozřezaného čtverce, umožňuje skládat nekonečné množství variant obrazců různě složitých. Multidotekový displej je pro takovouto hru jak stvořený a proto se tangram na AppStore dočkal již více verzí od různých programátorů.

 

 

 

Tipy na aplikace pro iPhone - pár hezkých her

27. listopadu 2008, 00.00 | Telefon iPhone je "jako" stvořený pro hry na cesty. Jeho vybavení poskytuje široké možnosti ovládání her, displej je dostačující velikostí i rozlišením, má dostatečný výkon. Není tedy divu, že v AppStore se hry množí úžasným tempem. Co stojí z free her za to si stáhout?

 

 

 

Zprávy související s Macy: údajný klon Macu, Apple přiznává grafické potíže MacBooků, Adobe Premiere Pro CS3 podporuje Sony XDCAM EX a Adobe chystá formát CinemaDNG. (15.4.08)

15. dubna 2008, 06.00 | Objevila se nabídka „klonu“ Macu za 400 USD, avšak Apple jistě podnikne protiopatření. Apple přiznal, že nejnovější MacBooky a MacBooky Pro trpí drobnými vadami zobrazování. Střihový program Adobe Premiere Pro CS3 nově podporuje formát kamer Sony XDCAM EX. A Adobe přišla s návrhem na otevřený formát CinemaDNG pro digitální filmy.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: