Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Enigmo - záhada padajících kapek

20. června 2003, 00.00 | Jestliže máte rádi spíše logické než akční hry, je tu jeden skvělý tip pro vás - hezký nápad, pečlivé zpracování, které je u firmy Pangea tradicí a dobrá zábava.

 

 

 

Herní novinky - hry na víkend

23. května 2003, 00.00 | Nechcete se o víkendu nudit, ale nechce se vám vstávat od počítače? Stáhněte si některé z demoverzí her, které vám v krátkosti představíme - včetně nové verze slavné střílečky Unreal nebo simulátoru formulí F1.

 

 

 

Ghost Recon a Desert Siege mission pack

3. ledna 2003, 00.00 | Po uvedení více či méně úspěsných stříleček jako Medal of Honor (MoH), Return to Castle Wolfenstein (RTCW) a No one lives forever (NOLF) nám Ubi Soft společně s Red Storm Entertainment a Aspyr přináší strategickou simulaci boje Ghost Recon s přibalenými misemi z horké pouště. Vše v malém úhledném balíčku.

 

 

 

Racer: simulace bez přívlastků

6. prosince 2002, 00.00 | Pokud jste zvyklí, že simulátor automobilů je závodní, terénní či jiný, Racer vás možná zklame. Je to prostě simulátor, v maximální možné míře odpovádající realitě. K tomu je Racer zdarma a má poměrně široké možnosti - díky aktivitě uživatelů si můžete vyzkoušet nejrůznější vozy i mapy. Jestliže vás auta zajímají, jednoznačně doporučujeme!

 

 

 

Icewind Dale - hurá na ně!

29. listopadu 2002, 00.00 | Icewind Dale jako sestra hry Baldur's Gate má s touto hrou pochopitelně hodně společného, avšak tentokrát nejde především o děj, ale naopak o boj. Jednoduše řečeno, z klasického RPG je RPG akční s klasickým kabátem.

 

 

 

uDevCon 2002 - soutěž autorů her

22. listopadu 2002, 00.00 | Chcete si zahrát desítky nových her a nezaplatit za to ani halíř? Podívejte se na stránky soutěže uDevCon 2002, určené pro tvůrce her pro Maca - do soutěže se sešlo celkem 41 příspěvků a vy máte možnost svým hlasováním ovlivnit, kdo získá hodnotné ceny.

 

 

 

iMovie tajemství zbavené

23. října 2002, 00.00 | Připravili jsme pro vás několik užitečných informací a tipů, jak lépe využít skvělý program iMovie pro střih digitálního videa - jak rozšířit možnosti programu o nové efekty, jak exportovat na VideoCD, jak nastavit PAL formát bez videokamery a další.

 

 

 

SuperDrive 2.0

22. října 2002, 00.00 | Ještě do vánoc by se měla objevit nová verze DVD-RW mechaniky, kterou Apple označuje jako SuperDrive: má být rychlejší a stát méně.

 

 

 

Medal of Honor: Allied Assault

11. října 2002, 00.00 | Druhá světová válka je téma stále živé, alespon pro producenty počítačových her - po nedávno uvedeném pokračování Wolfenstienu tu máme další hru, která se odehrává v době WW2, ovšem tentokrát se poměrně věrně drží skutečné historie. Zahrajte si skvělou 3D akci v naprosto reálném prostředí!

 

 

 

Pinball z Arábie

27. září 2002, 00.00 | Dokážete u hracích stolů na pinball ("flipperů") strávit dlouhé hodiny a naházet do nich stovky korun? Baví vás pronásledování kuličky po stole a kumulování dalších a dalších bonusů, jackpotů a dalších výher? V tom případě máme hru právě pro vás - a vaše vášeň vás už nemusí stát ani korunu navíc...

 

 

 

Strana výpisu

11

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: