Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Herní služba Steam uvedla nové tituly pro Mac

28. května 2010, 00.00 | Služba Valve doplnila nabídku pro Macy o hru Half-Life 2 včetně rozšíření a také o Eve Online: Tyrannis, pracuje se též na změně umístění stahovaných her.

 

 

 

Objevily se první statistické údaje o službě Steam pro Macy

24. května 2010, 00.00 | Valve zveřejnila statistické údaje o fungování své herní služby Steam pro Macy za první týden, služba přilákala hodně zájemců. A zatímco výkon her pro Mac OS X zaostává za jejich verzemi pro Windows, macovské hry se zdají být výrazně stabilnější.

 

 

 

Začala fungovat služba Steam pro Macy

14. května 2010, 00.00 | Valve skutečně spustila svou herní službu Steam pro Macy a již nyní nabízí 63 her, mnohé se slevou, hra Portal se dokonce do 24. května dá získat zdarma.

 

 

 

První podrobnější informace o herní službě Steam pro Mac

12. května 2010, 00.00 | V předvečer zpřístupnění herní služby a platformy Steam pro Mac veřejnosti několik zpravodajských serverů přineslo své zkušenosti s její beta verzí a se dvěma testovacími hrami.

 

 

 

Začínají se objevovat podrobnosti o herní službě Steam a o hrách Valve pro Mac

28. dubna 2010, 00.00 | Na veřejnost pronikají podrobnější informace z beta testování herní služby Steam a souvisejících her pro Mac, jejichž uvedení se čeká již každým dnem.

 

 

 

Rozbíhá se testování herní služby Valve

29. března 2010, 00.00 | Valve Software začala přijímat žádosti o zařazení do neveřejného testování beta verze chystané služby Steam pro Mac.

 

 

 

Hry pro Macy by mohla dodávat také služba OnLive

12. března 2010, 00.00 | Na červen bylo ohlášeno spuštění netradiční herní služby OnLive, jež bude od počátku dostupná též pro Macy.

 

 

 

Valve oficiálně oznámila přenos svých her a služby Steam na Mac

10. března 2010, 00.00 | Valve Corporation potvrdila předchozí dohady o podpoře Maců, od dubna pro ně budou dostupné služba Steam, herní jádro Source a hry Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike, Portal a série Half-Life. Jde o výsledek těsné spolupráce s Applem a mohlo by to znamenat přelom v dostupnosti her pro Macy.

 

 

 

Hry Valve se možná brzy objeví na Macu

5. března 2010, 00.00 | Množí se náznaky, že některé známé hry Valve Corporation budou přeneseny pod Mac OS X, stejně jako její distribuční platforma Steam.

 

 

 

První oficiální česká a slovenská lokalizace Snow Leoparda

24. února 2010, 00.00 | Na stránce lokalizací Apcomu se nenápadně objevila oficiální česká a slovenská lokalizace Snow Leoparda, její současná podoba však vzbuzuje vážné pochybnosti.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: