Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Doom 3

30. listopadu 2005, 00.00 | Po krátké pauze z technických důvodů se na vaše monitory vrací seriál „Hry pro Mac OS X.“ Novou kapitolu recenzí dnes otevíráme očekávaným pokračováním legendy, hrou Doom 3.

 

 

 

Anketa - jací jste hráči?

4. listopadu 2005, 08.00 | Hrajete rádi hry? Máte vyhraněný žánr? Hrajete hry po síti? Odpovězte nám na otázky následující ankety a pomozte nám získat lepší představu o tom, jací jste hráči. Dotazník vám nezabere více jak 5 minut vašeho času.

 

 

 

Dosbox

4. listopadu 2005, 00.00 | Protože seriál o hrách pro Mac OS X v současné době prochází přerodem, ze kterého vzejde svěžejší a zábavnější rubrika, připravili jsme pro vás na tento pátek místo recenze na hru článek přinejměnším stejně zajímavý. Ještě než se (snad už) příští pátek pustíme do her moderních, komerčních a hardwarově náročných, zastavme se dnes u herní klasiky - her, které mnozí z nás pamatují ještě z dětství. Jak mnozí už tuší, budeme si povídat o emulátoru DOSu, programu DosBOX a současné abandonware scéně.

 

 

 

Neverball a Scorched3D

7. října 2005, 00.00 | Uplynul další týden a na vás, čtenáře MujMaca, čeká pravidelná dávka počítačových her. Tentokrát se dostane na balónkovou arkádu a remake legendární válečné hry Scorched Earth.

 

 

 

Kiki the Nanobot a Supertux

30. září 2005, 00.00 | Dnes na vás opět čeká dvojice freeware her pro počítače s Jablkem. Máme pro vás přichystánu plošinovku Supertux a logickou hru Kiki the Nanobot.

 

 

 

Unreal Tournament 2004

16. září 2005, 00.00 | Po týdenní přestávce, způsobené technickými potížemi, pokračujeme náš seriál Hry pro Mac OS X a to skvělou 3D akční hrou Unreal Tournament 2004.

 

 

 

Battle For Wesnoth a Armagetron

2. září 2005, 00.00 | V dnešním díle seriálu o hrách pro Mac OS X se podíváme na závodní arkádu Armagetron a návykovou tahovou strategii Battle For Wesnoth - obě dvě freeware.

 

 

 

Star Wars: Knights Of The Old Republic

26. srpna 2005, 00.00 | Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii...

 

 

 

Goban a SimpleSolitarus

19. srpna 2005, 00.00 | Dnes je opět čas si představit dvě vybrané Freeware hry, které potěší vašeho Maca, až spolu budete sami trávit dlouhé deštivé odpoledne. Pojďme se podívat na dvojici her Goban a SimpleSolitarus.

 

 

 

Simcity 4

12. srpna 2005, 00.00 | V dnešním herním článku se blíže seznámíme s budovatelskou Sim hrou z dílen Maxisu a Aspyru, Simcity 4.

 

 

 

Strana výpisu

7

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: