Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Pověsti týkající se iPhonu: analytické pověsti o iPhonu a Apple TV, údajný GPS modul pro iPhone a Apple shání softwarové inženýry pro budoucí uživatelská rozhraní. (13.12.07)

13. prosince 2007, 08.00 | Analytik banky Goldman Sachs po schůzce s asijskými výrobci předpovídá nový iPhone a přepracovanou Apple TV. TomTom údajně chystá GPS modul pro iPhone. A Apple hledá softwarové inženýry pro práci na budoucích uživatelských rozhraních pro iPhone a jiná zařízení.

 

 

 

Simon Tatham's Portable Puzzle Collection

21. listopadu 2007, 09.00 | Existuje jedna oblast, ve které Mac OS X zaostává za konkurencí. V základní instalaci chybí hry. Mám na mysli ty jednoduché až primitivní zabijáky času vhodné pro pětiminutovou pauzu a pročištění hlavy od práce. Žádná složitá 3D grafika, žádné zvuky, efekty, jen geniální nápad a neúnavná hratelnost. Naštěstí se mezi milovníky podobných her našel i jeden programátor. A když už se do toho pustil, napsal jednoduchých logických her hned sedmadvacet a dal je k dispozici všem a zadarmo.

 

 

 

Další zprávy: podíl Maců v USA dále roste, ve Francii se iPhone bude prodávat i odblokovaný a přišly nové otevírající nástroje pro iPhone s firmwarem 1.1.1. (18.10.07)

18. října 2007, 06.00 | Podle průzkumu Gartnera činil ve třetím čtvrtletí 2007 podíl Maců na americkém trhu 8,1 procenta a dále roste. Ve Franci se bude iPhone prodávat také odblokovaný, avšak za vyšší cenu. A AnySIM 1.1 odblokuje iPhone s firmwarem 1.1.1 a iToner 1.0.3 si pod ním poradí s vyzváněními.

 

 

 

Tip na hardware a doplňky Matias

11. září 2007, 10.00 | Pokud vám nevyhovuje současná klávesnice, nebo jste nuceni řešit pořízení nové, možná pro vás bude zajímavý tip na stránky s nabídkou těchto produktů. Navíc zde lze pořídit i doplňky pro iPod či brašny na notebooky.

 

 

 

ControllerMate – programování nejen herních USB zařízení

5. září 2007, 10.00 | Bohužel ne všichni výrobci herních i neherních periferií podporují svým softwarem i OS X. Jedním z těch skoupých je Saitek. Naneštěstí právě tento výrobce má v nabídce mnoho dobrých herních ovladačů a jedním z nich je Saitek Pro Gamer. Jak však takové zařízení přinutit ke správnému fungování?

 

 

 

Zprávy z víkendu: panika na trhu oslabila také akcie Applu, aktualizace pro iWeb 2 a EA začíná prodávat slíbené hry. (20.8.07)

20. srpna 2007, 00.00 | Panika na finančních trzích kolem hypoték oslabila rovněž akcie Applu. Vyšla aktualizace pro iWeb 2. A Electronic Arts tento týden začne prodávat čtyři ze šesti přislíbených her.

 

 

 

Finanční zprávy: panika kolem nízkého počtu aktivací iPhonů a výhodné podmínky pro Apple ve smlouvě s AT&T (25.7.07)

25. července 2007, 08.00 | AT&T oznámený počet aktivací iPhonů za první 2 dny prodeje, nižší než se čekalo, vyvolal prudký pokles akcií Applu. Zato smlouva s AT&T o prodeji iPhonu zřejmě Applu přináší ještě větší zisky, než se předpokládalo.

 

 

 

Malé, ale užitečné VII.

17. července 2007, 00.00 | Po delší době opět malá várka widgetů pro oživení vašeho Dasboardu. I když dnes vybranými kousky popřeme titulek článku.

 

 

 

P R E Y

4. července 2007, 10.00 | Herní pecka Aspyru, která staví žánr akčních FPS na hlavu. Doslova.

 

 

 

Second Life – a potom že Matrix neexistuje...

23. května 2007, 10.00 | Určitě jste už o Second Life slyšeli, ať už to bylo v souvislosti s novými technologiemi, službami nebo některými společnostmi. Second Life je prostě všude.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: