Hry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Max Payne

30. srpna 2002, 00.00 | Velmi populární "střílečka" popisuje anabázi "běžného policisty" za spravedlností - nebo pomstou?

 

 

 

Opravdový Myst - klasika v novém hávu

23. srpna 2002, 00.00 | Ti, kteří používají počítače už nějaký pátek, si možná vzpomenou na hru Myst, která se objevila roce 1993. Zabírala jedno CD a narozdíl od mnoha pokusů, které CD využívali na nesmysly, tato hra si ho opravdu zasloužila a především se stala doslova legendou. Po takřka deseti letech se nám vrací Myst zpět - OPRAVDOVÝ Myst.

 

 

 

Deimos Rising: střílečka jak má být

2. srpna 2002, 00.00 | Pánové z Ambrosie umějí dělat hry velmi dobře, a tak se dnes podíváme na jednu z jejich jednoduchých, ale zábavných vesmírných stříleček, Deimos Rising. Motiv střílející raketky vs. zbytek vesmíru tu už byl nesčetně krát, ovšem Deimos Rising možná už máte na svém počítači a ani o tom nevíte!

 

 

 

Jak se líbí Mac OS X uživatelům?

15. července 2002, 00.00 | V první diskusi, kterou jsme otevřeli pro názory uživatelů na Mac OS X se nám objevilo 40 příspěvků. Pojďme se podívat na to, co uživatele na novém systému nejvíce trápí či naopak nejvíce nadchlo.

 

 

 

Warcraft III: Vláda chaosu

12. července 2002, 00.00 | Nebesa začínají chrlit oheň a chaos se ujímá vlády na Azerothu... Po letech se nám vrací možnost opět zápasit s lidmi, orky a nyní i dalšími rasami v jednom z nejlepších herních světů - světu Warcraftu. Blizzard opět dokazuje, že hry umí dělat skvěle!

 

 

 

Vampire: The Masquerade – Redemption

28. června 2002, 00.00 | Nihilistic Software uvádí na jablečnou platformu RPG hru s upírskou tématikou. Upíři, krev, násilí – o to tu jde. Vy jste mohl vymýtit zlo, vy Christof Romuald. Jenže zlo bylo silnější, vtáhlo Vás do svých spár. Nutí Vás projít dvě časová období, čtyři velká města, která čítají spoustu překvapení...

 

 

 

Deus Ex - boj proti "terorismu" na vašich počítačích?

24. května 2002, 00.00 | Při hraní Deus Exe vás zamrazí v zádech. Je terorismus skutečný a boj proti němu v našem zájmu, nebo se jedná o spiknutí lidí z nejvyšších kruhů? Není tomu tak i ve skutečnosti? Kdo to ví? Možná jen super-agenti.

 

 

 

Tropico: strategie podle Fidela Castra

10. května 2002, 00.00 | PopTop software přivádí na jablečnou platformu budovatelskou strategii inspirovanou dvěma legendami: strategií SimCity a hlavně dnes již takřka legendárním kubánským vůdcem. Porušte všechny své morální kodexy a vykašlete se na volby, lidská práva a demokratické principy.

 

 

 

Red Faction: Mars již není neprobádaná planeta

19. dubna 2002, 00.00 | 3D řezba v dolech na Marsu se silným přiběhem, vyváženým arzenálem, propracovanou AI a "nadupanou" grafikou dorazila na vaše jablíčkové mazlíčky. Osvoboďte horníky na Marsu a staňte se vůdčí silou odporu. Staňte se Parkerem, a natřete jim to...

 

 

 

Zork: Grand Inquisitor - magický svět bez magie?

12. dubna 2002, 00.00 | Zemi zvanou Zork ovládl Velký Inkvizitor. Jeho mottem je: "Zbavme se magie, zbavme se příznaků magie, zbavme se všeho a nakonec se zbavme zbavování!" Také se ptáte: "Kam ten Zork spěje?"

 

 

 

Strana výpisu

12

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: