iOS 7 by měl být ke stažení dnes večer od 19 hodin - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

iOS 7 by měl být ke stažení dnes večer od 19 hodin

18. září 2013, 14.20 | iOS 7, tedy verze mobilního operačního systému společnosti Apple, by měla být uvolněna ke stažení dnes v 19 hodin Středoevropského času. S odkazem na zkušenost z předchozích velkých aktualizací iOS to uvedl server Redmond Pie. Více v článku.

Pokud chcete být mezi prvními uživateli veřejné verze iOS 7, máme pro vás dobrou zprávu – nejspíš vám zbývá už jen pár hodin čekání. Podle odhadu serveru Redmond Pie by společnost Apple měla iOS 7 vypustit dnes v 10 hodin ráno Pacifického času. To odpovídá podvečerním 19 hodinám ve středoevropském časovém pásmu. Redmond Pie při odhadu vycházel ze zkušenosti z minulých let, kdy Apple vždy novou verzi iOS vypouštěl právě v 10 hodin ráno Pacifického času.

 

 

Na rozdíl od našich spekulací se také zdá být pravděpodobné, že iOS 7 bude ihned od vydání dostupný všem majitelů kompatibilních mobilních zařízení. Tedy za předpokladu, že servery společnosti Apple vydrží nápor aktualizace chtivých zájemců. Určitou prodlevu mezi spuštěním distribuce a umožněním stažení iOS 7 ve vašem zařízení je ale i tak možné očekávat.

 

 

Svůj kompatibilní iPad, iPhone či iPad můžete na iOS 7 aktualizovat dvěma způsoby – připojením zařízení k počítači a instalaci prostřednictvím iTunes nebo použitím služby „Over-the-Air“ a tedy bez nutnosti připojení zařízení k počítači.

 

Oproti našim původním předpokladům bude iOS 7 od dnešního dne dostupný jak pro telefony iPhone a přehrávače iPod Touch, tak i tablety iPad. Mezi zařízení kompatibilní s iOS 7 tedy patří:

 

  • iPhone 4, iPhone 4S a iPhone 5;

  • iPad 2, iPad třetí generace, iPad čtvrté generace a iPad mini;

  • iPod Touch páté generace.

 

 

Chystáte se na iOS 7 přejít ještě dnes nebo si raději počkáte? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: