Apple vydal aktualizovanou verzi iCloud - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Apple vydal aktualizovanou verzi iCloud

18. září 2013, 06.30 | Společnost Apple v dnešních ranních hodinách spustila aktualizovanou verzi služby iCloud. Ta přináší především upravený vzhled, vycházející z dnes uvolněného mobilního operačního systému iOS 7 a také kancelářský balík iWorks for iCloud, který obsahuje aplikace Keynote, Numbers a Pages. Více informací v článku.

S blížícím se příchodem nové verze mobilního operačního systému iOS 7 společnost Apple aktualizovala službu iCloud. Na první pohled nejzřejmější je změna grafického prostředí služby. To nově vychází právě z iOS 7 a ikonky jednotlivých aplikací na hlavní ploše tak přímo odpovídají svým protějškům v iOS 7.

 

 

Kromě nových ikonek se jednotlivé aplikace mohou pochlubit také zcela novým vzhledem. Ten je, opět jako v případě iOS 7, jednodušší, čistší a přehlednější. Necháme na každém čtenáři ať si subjektivně posoudí, zdali se mu nový design líbí více či méně.

 

Nejvýraznější změnou je ale již zmíněná přítomnost kancelářského balíku iWorks for iCloud, obsahující aplikace Keynote, Numbers a Pages. Připomeňme si, že právě iWorks bude Apple nově dávat zdarma všem novým majitelům mobilních zařízení s iOS 7. Pro zákazníky to představuje úsporu ve výši zhruba 800 Kč.

 

iOS 7 by měl být uvolněn ke stažení v průběhu dnešního dne. Stejně jako v minulých letech bude tuto rozsáhlou aktualizaci nutné nainstalovat prostřednictvím iTunes. Je přitom pravděpodobné, že Apple bude aktualizaci uvolňovat postupně tak, aby nedošlo na přetížení serverů a zastavení distibuce iOS 7. Oproti předchozím očekáváním také iOS 7 bude od dnešního dne k dispozici jak pro iPhone, tak pro iPad.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: