Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Nové Macy Pro se zřejmě objeví až na podzim

12. srpna 2011, 00.00 | V nejbližší budoucnosti k modernizaci Maců Pro nejspíš nedojde, předpokládaný typ procesoru pro ně Intel dá na trh teprve ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.

 

 

 

Odhalené útroby nového Macu mini

3. srpna 2011, 00.00 | iFixit rozebrala také nový Mac mini, po vypuštění optické mechaniky je ve stroji dostatečný prostor pro druhý pevný disk.

 

 

 

Další informace k novým MacBookům Air

3. srpna 2011, 00.00 | Macworld nabízí názorné porovnání výkonů a změřil výdrže na baterii při silné zátěži, proti loňským modelům se citelně prodloužily.

 

 

 

Pohled do nitra nového MacBooku Air

1. srpna 2011, 00.00 | iFixit rozebrala letošní 13palcový MacBook Air, zjistila, že nadále používá výměnný SSD disk kompaktního formátu. A AnandTech uvádí, že tyto stroje nasadily zjednodušenou a zmenšenou variantu Thunderbolt řadiče.

 

 

 

Výkonnostní testy nových MacBooků Air

1. srpna 2011, 00.00 | Macworld svými benchmarkovými testy zkoumal výkony jak standardních, tak zákaznických konfigurací modernizovaných MacBooků Air. Zjistil značný nárůst výkonu, s výjimkou grafiky.

 

 

 

Výkonnostní testy nových Maců mini

29. července 2011, 00.00 | Benchmarkové testy Macworldu prokázaly značné zrychlení letošních standardních klientských modelů Maců mini ve většině úloh, zaostává pouze grafika nižšího modelu.

 

 

 

Apple údajně připravuje ultratenký 15palcový notebook

29. července 2011, 00.00 | V Cupertinu se prý již dokončují testy nového ultratenkého notebooku s 15palcovou obrazovkou a snad se pracuje i na 17palcové verzi.

 

 

 

Apple uvedl modernizované MacBooky Air a Macy mini a oznámil monitor s rozhraním Thunderbolt

22. července 2011, 00.00 | Letošní MacBooky Air přinášejí procesory Sandy Bridge, rozhraní Thunderbolt a podsvícenou klávesnici. Macy mini také dostaly procesory Sandy Bridge a rozhraní Thunderbolt, naopak přišly o vnitřní optickou mechaniku. A do 60 dnů se začne prodávat monitor Apple Thunderbolt Display s rozšířenou paletou portů.

 

 

 

Zprávy o chystaných Macích

16. července 2011, 00.00 | Modernizované MacBooky Air se zřejmě objeví až koncem příštího týdne, mohly by mít větší standardní kapacitu RAM a SSD disků. Zřejmě budou modernizovány též Macy mini a monitor LED Cinema Display. A ceny mimo USA možná budou upraveny tak, aby lépe odpovídaly současným měnovým kurzům.

 

 

 

Další pověsti o nových Macích

13. července 2011, 00.00 | Nové MacBooky Air a také Macy Pro by se mohly objevit už tento (anebo příští) týden. A modernizované MacBooky Air údajně dostanou podsvícenou klávesnici.

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: