Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Recenze: Sedmero rad, které si dáte na nástěnku

12. července 2011, 00.00 | Na přelomu jara a léta se na tuzemské pulty dostala kniha amerického kouče komunikačních dovedností, Carmina Galla. Publikace poslouží těm, kdo podnikají a chtějí se vyvarovat chyb. A když už se mají na něčem učit, proč ne na příkladech z praxe úspěšné firmy s jablkem v logu.

 

 

 

Nové MacBooky Air možná dostanou vylepšený SSD disk

11. července 2011, 00.00 | Očekávané modernizované modely MacBooků Air údajně budou pro svůj SSD disk používat rychlejší a úspornější NAND flash paměť typu Toggle DDR 2.0.

 

 

 

Další nové Macy by se mohly objevit v polovině července

1. července 2011, 00.00 | Modernizované MacBooky Air (a též Mac OS X Lion) nejspíš přijdou na trh v polovině července. A začaly se také ztenčovat zásoby bílého MacBooku, avšak jeho další osud zůstává nejasný.

 

 

 

Další pověsti o novém hardwaru Applu

27. června 2011, 00.00 | Hromadná výroba nových MacBooků Air má začít teprve v červenci. Nový Mac Pro údajně nabídne až 16 procesorových jader. A periférie pro rozhraní Thunderbolt (a též pro AirPlay) budou zpočátku zřejmě tvořit pouze zařízení vyšší cenové kategorie.

 

 

 

Pověsti a dohady o chystaném novém hardwaru Applu

22. června 2011, 00.00 | Nové Macy Pro údajně dostanou přepracované skříně a speciální procesory od Intelu. Uvedení nových modelů bezdrátových základnových stanic AirPort Extreme a Time Capsule předcházely četné (nakonec nenaplněné) pověsti. Intel začal nabízet nové ULV procesory Sandy Bridge, jež by se hodily do MacBooků Air. A Apple uvažoval o volitelné černé povrchové úpravě nových MacBooků Air

 

 

 

Nové Macy mini a Macy Pro se objeví zřejmě až v srpnu

20. června 2011, 00.00 | Podle Briana Tonga z CNETu se nové Macy mini a Macy Pro s procesory Sandy Bridge začnou prodávat až koncem července nebo počátkem srpna.

 

 

 

Nové Macy se možná objeví až po vydání Lionu

17. června 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že Apple pozdržel uvádění nových modelů Maců do té doby, než se začne prodávat Mac OS X Lion, nový hardware chce nabízet až s novým softwarem.

 

 

 

Nové náznaky brzké modernizace dalších Maců

13. června 2011, 00.00 | Apple údajně během června nechá zahájit hromadnou výrobu nových MacBooků Air, na trh se ale možná dostanou již tento týden. A počínají se projevovat známky nedostatku serverových konfigurací Maců mini a Maců Pro, což by mohlo značit jejich blížící se modernizaci.

 

 

 

Když je Apple nemocný 2. - pozáruční opravy

6. června 2011, 00.00 | Pokud je Mac, iPhone či iPad v záruce, je všechno jednoduché. Jenže typický uživatel produktů Apple chce, aby mu jeho technika vydržela déle než majitelům PC. A především déle než je platnost záruky. Zatímco u novějších strojů má smysl opravovat ledacos, u těch starších necháte v servisu i tisíce korun.

 

 

 

Začaly se nabízet 16GB RAM moduly pro Macy Pro

3. června 2011, 00.00 | OWC prodává 16GB RAM moduly do Maců Pro z let 2009 a 2010, umožňují zvýšit kapacitu RAM až na 96 GB.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: