Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Zprávy týkající se Maců

4. ledna 2010, 00.00 | Apple vydal softwarovou opravu řešící blikání 27“ iMaců. Slibovaná podpora Windows 7 v Boot Campu se v roce 2009 neobjevila. A prodej Magic Mouse zdvojnásobil v listopadu 2009 podíl Applu na americkém trhu samostatně prodávaných myší.

 

 

 

Knižní novinka: Hackněte si svůj iPhone (a iPod touch) jak je to jen možné…

30. prosince 2009, 00.00 | Jsou vám blízké pojmy jako jailbreak či Cydia, či byste jim rádi již konečně porozuměli? Chcete ze svého jaibreaknutého iPhonu dostat skutečně maximum? Potřebujete svůj iPhone či iPod touch rozebrat do poslední součástky? Nebo byste se rádi stali vývojáři aplikací, které využívají výhod odemknutého iPhonu? V těchto a dalších více jak sto obdobných případech byste neměli přehlédnout publikaci „Velká kniha tipů a triků pro iPhone“, kterou blíže představujeme v naší recenzi.

 

 

 

Další vývoj případu Psystar

21. prosince 2009, 00.00 | Bývalý výrobce klonů Maců po neúspěších u soudu oznámil, že ruší své podnikání, avšak podle následných zpráv se stále ještě pokouší vzdorovat.

 

 

 

Hardwarové novinky související s Macy

18. prosince 2009, 00.00 | Intel upřesnil vlastnosti chystaného šestijádrového procesoru Gulftown. A byl předveden převodník z rozhraní HDMI na Mini DisplayPort.

 

 

 

Dodávky 27“ iMaců se opožďují

16. prosince 2009, 00.00 | Čekací doby na nové 27“ iMacy se značně prodloužily, především kvůli vysoké poptávce, potíže se zobrazováním zřejmě hrají jen podružnou roli a Apple se již za zpoždění oficiálně omluvil.

 

 

 

Apple údajně odmítá nasazení procesorů Arrandale

9. prosince 2009, 00.00 | Chystané mobilní procesory Core i3 a Core i5 s integrovanou grafikou prý Applu nevyhovují, současně přetrvávají spory mezi Intelem a NVIDIí, a tak se možná uvedení MacBooků Pro s novými procesory opozdí.

 

 

 

Apple potichu vylepšil volitelné konfigurace Maců Pro a serverů Xserve

7. prosince 2009, 00.00 | Macy Pro lze nyní osadit výše taktovanými procesory a většími disky, pro servery Xserve se nabízejí větší disky a více RAM.

 

 

 

Psystar sice končí s klony, ale úplně se nevzdává

4. prosince 2009, 00.00 | Výrobce klonů Maců Psystar se s Applem dohodl na finančním vyrovnání a přestal prodávat své stroje s Mac OS X, přesto však hodlá pokračovat v soudních sporech.

 

 

 

Potíže s novými 27“ iMacy

2. prosince 2009, 00.00 | Některé 27“ iMacy s procesory Core i5 a i7 dostali zákazníci nefunkční či s prasklou obrazovkou a potíže se objevují i se zobrazováním, zřejmě to však postihuje jen malou část dodaných strojů.

 

 

 

Psystar zřejmě prodal jen 768 klonů

2. prosince 2009, 00.00 | Žalovaný výrobce klonů Maců předkládal neuvěřitelně optimistické předpovědi prodeje svých strojů, praxe je však rozhodně nepotvrdila.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: