Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Hardwarové novinky s možným dopadem na Macy

12. ledna 2011, 00.00 | Intel prohlásil technologii Light Peak za připravenou k nasazení, i když asi jen na mědi. Došlo k vyrovnání mezi Intelem a NVIDIí, NVIDIA však stále nemůže vyrábět čipové sady pro nejnovější procesory Intelu. A budoucí integrované grafiky Intelu by mohly využívat technologií a patentů NVIDIe.

 

 

 

Recenze: Apple MacBook Air 13" - lepší větší bratr

10. ledna 2011, 00.00 | Třináctipalcový MacBook Air rozhodně není jen větší a dražší verze jedenáctipalcového modelu. V mnoha ohledech je důstojným pokračovatelem první generace a ukazuje cestu, kam se nejspíš bude časem ubírat vývoj notebooků nejen u Apple. Pro každodenní práci je jen málo vhodnějších strojů.

 

 

 

Intel oficiálně uvedl procesory Sandy Bridge

4. ledna 2011, 00.00 | Nové procesory Intelu přinášejí vyšší výkon a nižší spotřebu energie, hlavně však citelně vzrostl výkon integrované grafiky, což by mohlo mít zásadní význam pro mnohé nové Macy.

 

 

 

Nové Macy se mají objevit v prvním pololetí příštího roku

17. prosince 2010, 00.00 | Server DigiTimes tvrdí, že do poloviny roku 2011 Apple uvede modernizované MacBooky Pro a iMacy.

 

 

 

Apple přestal nabízet SSD disk pro servery Xserve

15. prosince 2010, 00.00 | Zřejmě v rámci příprav na ukončení prodeje se již pro servery Xserve nedodává volitelný SSD disk.

 

 

 

Zátěžové testy flash disku nového MacBooku Air

13. prosince 2010, 00.00 | Macworld zkoumal, zda opakované zápisy sníží výkonnost vnitřního flash disku nového MacBooku Air, žádný významný pokles výkonu však nezjistil.

 

 

 

Apple se možná vrátí k integrovaným grafikám Intelu

10. prosince 2010, 00.00 | S nástupem procesorů Sandy Bridge Apple údajně u menších notebooků přejde na integrovanou grafiku Intelu, zatímco rozměrnější MacBooky Pro mají nasadit samostatné grafické karty AMD.

 

 

 

Pověsti o softwaru a službách Applu

10. prosince 2010, 00.00 | O termínu spuštění obchodu Mac App Store přicházejí protichůdné zprávy, pravděpodobnější se zdá být leden 2011. A Steve Jobs slíbil podstatně vylepšenou službu MobileMe na příští rok.

 

 

 

Výroba alternativních SSD disků pro MacBooky Air zřejmě byla zastavena

1. prosince 2010, 00.00 | Apple údajně požádal firmu PhotoFast, aby zastavila výrobu svých vlastních SSD disků pro nové MacBooky Air.

 

 

 

Srovnání výkonu her pod Mac OS X a pod Windows

26. listopadu 2010, 00.00 | Macworld porovnal výkony stejných her na Macích pod Mac OS X a pod Windows, výsledky pod Windows vyšly lepší, výkonnostní odstup obou platforem se však postupně zmenšuje.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: