Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Tenčící se zásoby MacBooků Air možná značí jejich brzkou modernizaci

1. června 2011, 00.00 | Skladové zásoby stávajících MacBooků Air se celosvětově zmenšují, což by mohlo znamenat přípravy na příchod modernizovaných modelů s procesory Sandy Bridge.

 

 

 

Apple nabízí výměnu dolní části pouzdra bílých MacBooků

1. června 2011, 00.00 | Vlastníci bílých polykarbonátových MacBooků, jimž se oddělila krycí pryž od dolního víka, mohou Apple požádat o bezplatnou výměnu.

 

 

 

Testy alternativního SSD disku pro MacBooky Air

27. května 2011, 00.00 | Macworld otestoval alternativní SSD disk Mercury Aura Pro Express pro MacBook Air, aplikační testy však ukázaly jen nepatrné zrychlení.

 

 

 

Zprávy týkající se hardwaru budoucích Maců

23. května 2011, 00.00 | Intel chystá tři nové ULV procesory Sandy Bridge, které by se mohly objevit v modernizovaných MacBoocích Air. A dále Intel vysvětlil situaci okolo ochranných známek k rozhraní Thunderbolt.

 

 

 

Modernizované MacBooky Air by mohly dorazit v červnu či červenci

20. května 2011, 00.00 | Nové MacBooky Air s procesory Sandy Bridge se údajně začnou vyrábět koncem května, do prodeje přijdou někdy mezi červnem a červencem. A mezitím okolo rozhraní Thunderbolt, jež by mohly dostat, vznikla řada dohadů a nejasností.

 

 

 

Výkonnostní testy zákaznických konfigurací nových iMaců

16. května 2011, 00.00 | Macworld svým benchmarkovým testům podrobil také zákaznické konfigurace nových iMaců s procesory Core i7 a zjistil, že k podstatnému nárůstu výkonu dojde pouze v úlohách schopných využít technologii Hyper-Threading.

 

 

 

Další informace o nových iMacích

13. května 2011, 00.00 | Macworld v recenzi nových iMaců předkládá nová zjištění a podrobil je náročnějším grafickým testům, v nichž jednotlivé modely již opravdu podávají rozdílné výkony. Zdá se však, že hlavní pevný disk letošních iMaců půjde jen velice těžko vyměnit za disk nepocházející od Applu.

 

 

 

Nové letošní Macy podporují rychlejší WiFi připojení

11. května 2011, 00.00 | Letošní MacBooky Pro a iMacy podporují WiFi připojení 802.11n o rychlosti až 450 Mb/s, díky nasazení tří souběžně pracujících antén, zcela hladce to však zřejmě bude fungovat až s Mac OS X Lion.

 

 

 

Pohled do nitra nového 21,5palcového iMacu

9. května 2011, 00.00 | iFixit rozebrala nově uvedený 21,5palcový iMac a zjistila, že hlavní procesor a grafický procesor se teoreticky dají vyměnit. Nový iMac navíc používá čipovou sadu Intel Z68, kterou ostatní výrobci PC ještě nedostali.

 

 

 

Výkonnostní testy nových standardních modelů iMaců

9. května 2011, 00.00 | Macworld již otestoval všechny standardní konfigurace modernizovaných iMaců. Všechny letošní modely jsou významně rychlejší než jejich předchůdci, avšak výkonnostní rozdíly mezi nimi navzájem nejsou příliš velké.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: