Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Výkonnostní testy nového iMacu

6. května 2011, 00.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům nový 27palcový iMac s 3,1GHz procesorem Core i5. Svým výkonem překonává všechny předchozí iMacy a může se měřit i s jednoprocesorovým Macem Pro, výsledky se však značně liší pro různé typy úloh.

 

 

 

Apple uvedl modernizované iMacy

4. května 2011, 00.00 | Předchozí pověsti se naplnily, na trh dorazily nové iMacy s procesory Sandy Bridge, rozhraním Thunderbolt a grafickými procesory AMD Radeon HD 6XXXM.

 

 

 

Nové iMacy Apple údajně uvede již toto úterý

2. května 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že nové iMacy s procesory Sandy Bridge a rozhraním Thunderbolt přijdou na trh zřejmě už v úterý.

 

 

 

Pověsti o nových Macích

27. dubna 2011, 00.00 | Modernizované iMacy by mohly přijít na trh již příští týden. Výroba nových MacBooků Air má začít příští měsíc. A další generace MacBooků Pro prý bude mít přepracovanou konstrukci pouzdra.

 

 

 

Apple údajně zkouší prototypy nových Maců Pro

22. dubna 2011, 00.00 | Prototypy nových Maců Pro mají zmenšené skříně, dovolující jejich snazší instalaci do serverových stojanů, mohl by se tak stát náhradou zrušených serverů Xserve.

 

 

 

Ztenčující se zásoby iMaců zřejmě signalizují jejich brzkou modernizaci

20. dubna 2011, 00.00 | Množí se zprávy o ztenčování zásob stávajících iMaců, což by mohlo znamenat, že se blíží uvedení nových modelů.

 

 

 

Výkonnostní testy MacBooku Pro s SSD diskem

20. dubna 2011, 00.00 | Macworld svým benchmarkovým testům podrobil letošní 13palcový 2,3GHz MacBook Pro osazený volitelným SSD diskem a skutečně zjistil citelné zvýšení výkonu.

 

 

 

MacBooky Air pravděpodobně nasadily výkonnější SSD disky

18. dubna 2011, 00.00 | AnandTech uvedl, že nejnovější současné MacBooky Air začaly namísto kompaktních SSD disků Toshiby používat výkonnější modely pocházející pravděpodobně od Samsungu.

 

 

 

Hardwarové novinky související s Macy a jinými zařízeními Applu

8. dubna 2011, 00.00 | Intel by měl brzy uvést nové ULV procesory vhodné pro příští generaci MacBooků Air. Dokový konektor budoucích zařízení s iOS by mohl podporovat rozhraní DisplayPort, Thunderbolt a USB 3.0. A Apple si údajně objednal pro své nové datové centrum a jeho očekávané nové služby úložnou kapacitu 12 petabytů.

 

 

 

Recenze: Týden s iPadem 2 - pekelně rychlá placka

5. dubna 2011, 00.00 | iPad 2 se začal v USA prodávat 11. března a u nás v pátek 25. března 2011. Podle dostupných informací byl u oficiálních prodejců vyprodaný už tentýž den a množství určené v první etapě pro tuzemský trh se nejspíš pohybovalo jen ve stovkách kusů. Po týdnu intenzivního testování a porovnávání s prvním iPadem si už můžeme udělat na novinku názor.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: