Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Příchod inovovaných Maců se asi opozdí

24. října 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že očekávané modernizované MacBooky Pro dorazí až počátkem listopadu. A kvůli opožděnému uvedení potřebných procesorů Intelu nové Macy Pro zřejmě nelze čekat dříve než počátkem příštího roku.

 

 

 

Když je Apple nemocný 5. - iMac

21. října 2011, 00.00 | Už od uvedení prvního iMacu v roce 1998 patří tento stolní počítač mezi nejpopulárnější výrobky Applu. Veškerý hardware integrovaný v "trochu tlustším monitoru" sice funguje velmi dobře, ale ani technici z Cupertina se během jeho vývoje nevyhnuli přehmatům.

 

 

 

Příští týden se možná objeví mírně modernizované MacBooky Pro

21. října 2011, 00.00 | Server 9to5mac tvrdí, že už příští týden by Apple mohl uvést MacBooky Pro s o něco výkonnějšími procesory Sandy Bridge a s podporou pro Bluetooth 4.0.

 

 

 

Když je Apple nemocný 4. - upgrady aneb, prevence především

27. září 2011, 00.00 | Jen málo uživatelů Maců má tolik odvahy, aby popadlo šroubovák, plastové páčidlo nebo přísavky a vrhlo se do útrob svého počítače. Domácí bastlení zkrátka k elegantním strojům Apple nepatří. Chcete-li ale přidat paměť, zvětšit úložnou kapacitu nebo nainstalovat rovnou SSD disk, vyražte do servisu. Zaplatíte sice o něco víc, ale v případě problémů nepřijdete o záruku.

 

 

 

Procesory Ivy Bridge budou podporovat OpenCL

19. září 2011, 00.00 | Chystané procesory Ivy Bridge slibují nejenom významné zvýšení výkonu integrované grafiky, ale také podporu OpenCL, což by mohlo podstatně zlepšit možnosti Maců bez samostatné grafiky.

 

 

 

Zprávy o procesorech pro MacBooky Pro

14. září 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že MacBooky Pro dostanou mírně vylepšené procesory Sandy Bridge možná ještě v září. A chystané procesory Ivy Bridge by mohly v příštím roce umožnit nasazení čtyřjádrových procesorů i do 13palcových MacBooků Pro.

 

 

 

Procesory pro nové Macy Pro by se mohly objevit v listopadu

10. září 2011, 00.00 | Podle nových pověstí se procesory Sandy Bridge-E (a jim odpovídající Xeony) vhodné pro nové Macy Pro na trh dostanou okolo 15. listopadu, v té době tak lze očekávat uvedení modernizovaných modelů těchto Maců.

 

 

 

Výkonnostní testy Macu mini s Core i7 a SSD diskem

31. srpna 2011, 00.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům zákaznickou konfiguraci letošního Macu mini s procesorem Core i7 a SSD diskem, svým výkonem se sice blíží nejnižšímu standardnímu 21,5palcovému iMacu, vychází však příliš draho.

 

 

 

Apple údajně chystá nový typ Macu

24. srpna 2011, 00.00 | Japonský blog tvrdí, že Apple hodlá do konce roku uvést zcela novou typovou řadu Maců.

 

 

 

iFixit nabízí sadu pro instalaci dvou disků do Macu mini

15. srpna 2011, 00.00 | Nové Macy mini poskytují prostor pro dva disky a instalační sada firmy iFixit dále usnadní přidání druhého disku.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: