Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Další zprávy o nových MacBoocích Air

29. října 2010, 00.00 | Apple nestíhá uspokojovat poptávku po 11palcovém MacBooku Air s 64 GB flash paměti, jeho dodací lhůta se prodlužuje. A tchajwanská firma ohlásila výkonnější alternativní SSD disk pro všechny nové MacBooky Air.

 

 

 

Výkonnostní testy nových MacBooků Air

27. října 2010, 00.00 | Macworld podrobil svým výkonnostním testům standardní modely nových MacBooků Air, proti jejich předchůdcům zaznamenal citelné zlepšení.

 

 

 

Recenze: MacBook Pro 15,4" - všestranný pracant

26. října 2010, 00.00 | Pokud hledáte univerzální notebook na práci i zábavu, nebazírujete na každém gramu ani koruně a nechcete používat externí displej, může být 15,4palcový MacBook Pro tou správnou volbou. Otestovali jsme verzi se standardním i variantu s matným displejem a vyšším rozlišením. Každá si najde své příznivce.

 

 

 

Odhalené nitro nového MacBooku Air

25. října 2010, 00.00 | iFixit nelenila a rozebrala nový 11,6palcový MacBook Air, zjistila, že stroj používá řadu nestandardních komponent a má značně omezené možnosti rozšiřování (v čemž se opravdu dost podobá iPadu).

 

 

 

Digit #55: Když Mac dává smysl

23. října 2010, 00.00 | Tento díl je výhradně jablečný! Ohlížíme se za Back to Mac eventem, na kterém Apple představil iLife 11, Mac OS X Lion, nový Facetime pro Mac a přepracovaný Mac Book Air. Spousta novinek, spousta námětů k zamyšlení. Jak daleko až může “návrat k Macům” v případě Applu dojít?

 

 

 

Zpráva o středeční akci Applu k Macům

22. října 2010, 00.00 | Steve Jobs představil novinky mediálního balíku iLife ’11 a beta verzi aplikace FaceTime for Mac pro videohovory mezi Macy, iPhony 4 a iPody touch čtvrté generace. Dále předvedl některé vlastnosti chystaného Mac OS X Lion integrujícího prvky iOS a ohlásil brzké spuštění obchodu Mac App Store. A nakonec uvedl nové MacBooky Air, které jsou ještě přenosnější a svou pracovní pohotovostí se blíží iPadu.

 

 

 

Předběžná zpráva o akci Applu k Macům

21. října 2010, 00.00 | Steve Jobs včera uvedl mediální balík iLife 11 a beta verzi aplikace FaceTime for Mac a předvedl některé vlastnosti chystaného Mac OS X Lion, zároveň oznámil brzké spuštění obchodu Mac App Store. A nakonec představil také nové MacBooky Air přejímající některé vlastnosti iPadu.

 

 

 

Nové pověsti k nadcházející akci Applu

20. října 2010, 00.00 | Uživatelské rozhraní Mac OS X 10.7 má převzít některé prvky iOS. A objevily se další informace o údajných vlastnostech nového MacBooku Air.

 

 

 

Nové pověsti o modernizovaném MacBooku Air

18. října 2010, 00.00 | Různé zdroje se shodují na tom, že nový MacBook Air bude mít menší displej, standardně nasadí SSD disky a pravděpodobně se dokáže probouzet ze spánku stejně rychle iPad. Podle dodatečných informací se však zřejmě budou nabízet modely jak s 13,3palcovým, tak s menším displejem.

 

 

 

Nové výkonnostní testy Maců

13. října 2010, 00.00 | Macworld připravil aktualizované benchmarkové testy Speedmark 6.5 a v jejich rámci otestoval řadu nových konfigurací Maců. Jako nejvýkonnější se ukázaly některé zákaznické konfigurace Maců Pro a také čtyřjádrových iMaců, notebooky stále citelně zaostávají.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: