Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Tenčící se skladové zásoby pravděpodobně naznačují blížící se modernizaci MacBooku Air

8. října 2010, 00.00 | Zásoby MacBooku Air v nepřímých prodejních kanálech se prudce ztenčily, což by mohlo znamenat, že se přibližuje uvedení nových modelů, z obchodů Applu byly navíc staženy též externí DVD mechaniky SuperDrive pro tento stroj.

 

 

 

Apple údajně testuje dotykové obrazovky pro budoucí iMacy

4. října 2010, 00.00 | Server DigiTimes tvrdí, že Apple již obdržel vzorky dotykových LCD panelů pro budoucí iMacy.

 

 

 

Údajně se již začal vyrábět nový notebook Applu s menším displejem

27. září 2010, 00.00 | Server DigiTimes tvrdí, že Quanta dostala objednávku na výrobu 11,6palcového MacBooku, možná se ovšem jedná o dlouho očekávaný modernizovaný MacBook Air nebo o zcela novou modelovou řadu.

 

 

 

Recenze: Mac mini - tichý a úsporný američan

9. září 2010, 02.00 | Přesně v polovině června představil Apple zcela přepracovaný model svého nejlevnějšího počítače. Nový Mac mini je nižší, širší, výkonnější, takřka neupgradeovatelný a také dražší. Pokud hledáte malý a tichý stroj do obýváku, pracovny nebo kanceláře, má smysl o něm uvažovat.

 

 

 

V Mac OS X 10.6.5 byly objeveny odkazy na Radeony HD 6000

1. září 2010, 00.00 | Nejnovější beta verze Mac OS X 10.6.5 obsahuje odkazy na chystané grafické karty AMD, přinejmenším některé Macy uvedené příští rok by tak mohly používat opravdu aktuální grafický hardware.

 

 

 

Výkonnostní testy nových Maců Pro

30. srpna 2010, 00.00 | Macworld provedl benchmarkové testy nového standardního čtyřjádrového a osmijádrového Macu Pro. Sice podávají vyšší výkony než jejich předchůdci, zejména ve 3D grafice, avšak v řadě úloh se jim plně vyrovnají čtyřjádrové iMacy, Macy Pro tak vynikají především svou rozšiřovatelností.

 

 

 

První zprávy o nových Macích Pro

27. srpna 2010, 00.00 | Začínají se objevovat fotografie z vybalování těchto strojů, přicházejí také první doplňující informace a předběžné výsledky výkonnostních testů.

 

 

 

Výkonnostní testy nejrychlejšího současného iMacu

25. srpna 2010, 00.00 | Macworld podrobil svým výkonnostním testům 27palcový iMac s 2,93GHz čtyřjádrovým procesorem Core i7 a SSD diskem, výsledky potvrdily, že jde o v současnosti nejvýkonnější iMac.

 

 

 

Výkonnostní testy 27palcového iMacu s 3,6GHz procesorem Core i5

16. srpna 2010, 00.00 | Macworld zkoumal výkon zákaznické konfigurace 27palcového iMacu s 3,6GHz procesorem Core i5 a s dodatečným SSD diskem, oboje přineslo citelné zrychlení řady úloh.

 

 

 

Apple začal přijímat objednávky na nové Macy Pro

11. srpna 2010, 00.00 | Webový obchod Applu již nabízí nové konfigurace Maců Pro včetně dvanáctijádrového modelu a objevily se v něm také samostatné nové grafické karty ATI Radeon HD 5XXX. Nové Macy Pro se však k zákazníkům dostanou nejdříve za týden a dodatečné grafické karty budou dostupné ještě mnohem později.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: