Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Nové MacBooky Pro by se mohly objevit počátkem března

18. února 2011, 00.00 | Zdroje AppleInsideru tvrdí, že se modernizované MacBooky Pro začnou prodávat možná už v prvním březnovém týdnu.

 

 

 

Nové MacBooky Air by mohly nést 3G modemy

16. února 2011, 00.00 | Dotazník rozeslaný Applem vybraným vlastníkům MacBooků Air naznačuje, že budoucí modely těchto ultrapřenosných notebooků by mohly vedle vyššího výkonu přidat také podporu 3G připojení.

 

 

 

Souhrn dosavadních zpráv o modernizaci notebooků Applu

14. února 2011, 00.00 | Nové modely MacBooků Pro (pravděpodobně s procesory Sandy Bridge) by se mohly objevit již poměrně brzy a v červnu se stejné modernizace údajně dočkají také MacBooky Air.

 

 

 

Nové náznaky blížící se modernizace MacBooků Pro

9. února 2011, 00.00 | Přibývá náznaků, že by se nové modely MacBooků Pro s procesory Sandy Bridge mohly objevit již počátkem jara, problémy okolo těchto procesorů už zřejmě budou vyřešeny.

 

 

 

Chyba v čipových sadách Intelu asi ovlivní uvedení nových MacBooků Pro

2. února 2011, 00.00 | Nové čipové sady Intelu pro procesory Sandy Bridge trpí vážnou chybou, vyžadující fyzickou výměnu. Čekání na opravenou verzi tak pravděpodobně odsune příchod nových MacBooků Pro až na jaro.

 

 

 

Active Storage nepředstavila plnohodnotnou náhradu Xserve

2. února 2011, 00.00 | Představené zařízení ActiveSAN sice poslouží jako metadatový řadič pro Xsan, ale rozhodně se nejedná o řešení plně nahrazující servery Xserve.

 

 

 

Dění okolo serverů Xserve

31. ledna 2011, 00.00 | Poslední objednané kusy Xserve Apple dodá až v dubnu. A objevily se náznaky, že Active Storage připravuje vlastní náhradu těchto serverů.

 

 

 

Ztenčující se zásoby MacBooků Pro možná signalizují blížící se modernizaci

28. ledna 2011, 00.00 | Skladové zásoby MacBooků Pro u amerických prodejců ubývají, což by mohlo značit brzký příchod nových modelů, nejspíš osazených procesory Sandy Bridge.

 

 

 

Jobs opět nemocný. Apple oznámí finanční výsledky

18. ledna 2011, 00.00 | Šéf Apple Steve Jobs předává ze zdravotních důvodů každodenní řízení firmy provoznímu řediteli Timu Cookovi. Zůstává však výkonným ředitelem a bude se podílet na zásadních rozhodnutích. To vše jen den před oznámením finančních výsledků za poslední čtvrtletí.

 

 

 

Další vylepšené SSD disky pro nové MacBooky Air

14. ledna 2011, 00.00 | OWC nabízí pro všechny MacBooky Air z roku 2010 alternativní SSD disky o kapacitě až 360 GB, otázkou však zůstává postoj Applu.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: