ViewSonic nové rozšíření ekosystému ViewBoard - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

ViewSonic nové rozšíření ekosystému ViewBoard

15. ledna 2020, 20.10 | ViewSonic Corp, globální poskytovatel vizuálních řešení, představuje další rozšíření svého ekosystému ViewBoard o tři nové produkty, kterými jsou myViewBoard Box, myViewBoard Direct a ViewBoard Huddle.

 

Nová řešení podporují různé scénáře sdílení obrazu, umožňují uživatelům snadné připojení do ekosystému myViewBoard a užívat si výhody, které nabízejí. Ve spojení s bohatými nástroji pro digitální tabule myViewBoard obohacují tato řešení značně skupinovou prezentaci a zároveň i zážitek účastníků, ať už jsou používány pro vzdělávací nebo komerční účely.

 

„MyViewBoard umožňuje uživatelům vytvářet obsah, usnadňuje přístup ke cloudovým službám a webovým zdrojům, aby jim v dnešním rychle se rozvíjejícím a dynamickém světě pomohl vyrovnat se s potřebou účinné a účelné globální spolupráce. Umožňuje okamžitý brainstorming, spolupráci, prezentaci, výuku či školení, ať už přímo na místě nebo prostřednictvím videokonference," uvedl Craiq Scott, technický ředitel a vrchní ředitel divize Software System and Integration Division. „Ekosystém myViewBoard získal za jediný rok od uvedení na trh více než 500 000 předplatitelů z více než 360 subjektů. Představením nových řešení povýšíme ekosystém myViewBoard na zcela novou úroveň, ze které budou těžit noví i stávající uživatelé."

 

myViewBoard je ekosystém digitální tabule pro všechny, kteří obsahy připravují, prezentují, nebo jsou pouze účastníky. Sdílení obrazovky je zásadní jak pro toho, kdo prezentuje, tak i pro diváka. Abychom uspokojili různé potřeby sdílení obrazovky, které vyplývají ze stále vyvíjejících se potřeb moderních učeben a pracovišť, jsou myViewBoard Box, myViewBoard Direct a ViewBoard Huddle navrženy tak, aby usnadňovaly sdílení nejrůzných scénářů, včetně prezentací ve více skupinách, rozšíření sdílení obrazovky pro další úpravy a anotace a také přepínání mezi připojenými zařízeními.

 

myViewBoard Box - bezdrátové sdílení pro prezentace ve více skupinách

Vestavěné řešení digitální tabule myViewBoard a operační systém Android umožňují prezentujícímu, bezdrátově sdílet svou obrazovku s jakýmkoli HDMI displejem. Pokud je současně provozováno několik zařízení myViewBoard box, může hostitel ovládat a zobrazovat stejný obsah na více displejích nebo selektivně přenášet obsah od jednoho moderátora a sdílet jej s jiným displejem. To dělá z myViewBoard Box vhodné řešení pro prezentace ve více skupinách, jako jsou prostředí výuky zaměřující se na studenty nebo aktivní zasedací místnosti.

 

myViewBoard Direct - sdílení pomocí bohatých nástrojů pro prezentaci

myViewBoard Direct umožňuje přednášejícímu sdílet a rozšířit svou obrazovku, kameru nebo jakékoli vstupní zařízení HDMI na jakékoli digitální tabuli myViewBoard, která je připojená k počítači. Díky připojení HDMI lze videa zobrazovat v reálném čase na velkém interaktivním displeji. Spolu s bohatými tvůrčími nástroji tabule, jako jsou anotace, import multimédií a snímání a nahrávání obrazovky, lze interakci výrazně obohatit. myViewBoard Direct poskytuje uživatelům mobilních počítačů snadné sdílení obrazovky na tabuli myViewBoard.

 

 

ViewBoard Huddle - sdílení s plug-n-play pro skupinové prezentace

ViewBoard Huddle, který je navržený pro skupinové sdílení obrazovky, disponuje přepínačem mezi připojenými zařízeními účastníků, jednotlačítkovým nahráváním obrazu a zvuku a následné snadné uložení souboru, díky 6 HDMI PC a 1 USB Type-C. To umožňuje uživatelům okamžitě sdílet obrazovku stiskem jednoho tlačítka.

 

 

Zdroj: ViewSonic

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Počítače  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: