Apple aktualizoval software pro iPod shuffle - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Apple aktualizoval software pro iPod shuffle

29. května 2009, 00.00 | Ve středu se také objevila nová verze firmwaru pro iPod shuffle třetí generace a nový VoiceOver Kit, doplňující podporu dalších jazyků.

V březnu Apple uvedl na trh nový iPod shuffle třetí generace, který vedle menšího pouzdra, vyšší kapacity paměti a změněného ovládání (jež vyvolalo značně rozpornou odezvu) přinesl především technologii hlasového výstupu VoiceOver, snažící se nahradit chybějící displej. A tuto středu uvolnil aktualizaci softwaru pro svůj nejmenší hudební přehrávač.

Vlastně jde o aktualizace dvě, jednak se objevila verze 1.1 firmwaru pro nový iPod shuffle a pak též VoiceOverKit 1.1, aktualizovaná softwarová sada pro podporu hlasového výstupu.

Podle doprovodných poznámek Applu nová verze firmwaru řeší vzácně se vyskytující problém, který občas mohl způsobit, že se zastavilo přehrávání. A přináší též řadu dalších oprav chyb, jež jako obvykle Apple blíže neupřesňuje, spolu s podporou pro nový VoiceOver Kit. Nová verze firmwaru zabírá 3,9 MB a nabízí se prostřednictvím iTunes, které se postarají o jeho instalaci.

VoiceOver Kit 1.1 především rozšiřuje seznam podporovaných jazyků, k nim přibyly kantonská čínština, dánština, korejština, norština a ruština. (Může nás těšit, že čeština patřila k podporovaným jazykům od počátku.)

A vylepšení se dočkala řada již zahrnutých jazyků, konkrétně jde o angličtinu, francouzštinu, japonštinu, mandarínskou (standardní) čínštinu, polštinu a španělštinu. Nová verze VoiceOver Kitu se nabízí přes aktualizační mechanismus Software Update, vyžaduje nový firmware verze 1.1.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: