Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Adobe Creative Cloud výhodněji

21. srpna 2012, 15.23 | Pro uživatele balíku aplikací Adobe Creative Suite je do konce srpna 2012 připravena speciální nabídka pro přechod na službu Creative Cloud. Majitelé verzí CS3 a vyšších mohou využít akční nabídku za měsíční poplatek 29,99 EUR bez DPH při objednávce na jeden rok.

 

 

 

MAXON: CINEMA 4D Release 14

2. srpna 2012, 09.27 | Společnost MAXON dne 1. srpna 2012 představila už čtrnáctou verzi svého 3D grafického a animačního programu CINEMA 4D. CINEMA 4D Release 14 (R14) představuje milník v novodobé historii vývoje tohoto populárního programu pro tvorbu 3D grafiky, animací, vizuálních efektů, 3D kreslení a vizualizací. C4D R14 je samozřejmě k dispozici i pro mac.

 

 

 

Epson Discproducer je kompatibilní s Mac OS X

3. července 2012, 00.30 | Epson připravil nový software Discproducer, Total Disc Maker, verze 1.0, který je kompatibilní s Mac OS X a zpřístupnil tak populární řadu zařízení Discproducer také uživatelům operačního systému Mac. Epson se k tomuto kroku rozhodl ze dvou důvodů: kvůli úspěchu samotné řady Discproducer a také kvůli rostoucí poptávce po řešeních v oblasti publikování CD/DVD pro platformu Macintosh.

 

 

 

Autodesk SketchBook Ink for iPad

24. června 2012, 16.47 | Nová kreslicí aplikace Autodesk SketchBook Ink nabízí různé oblíbené tvůrčí nástroje pro iPad. Je to nejnovější titul z oblíbené řady SketchBook, která v současné době eviduje přes 10 milionů stažení. Autodesk SketchBook Ink má zcela nové jádro a přináší jedinečnou technologii, kterou mohou výtvarníci použít pro tvorbu perokreseb a grafiky ve vysokém rozlišení. Zajímavě rozšiřuje nabídku možností, ze kterých lze vybírat pro vyjádření tvůrčích vizí v digitálním prostředí.

 

 

 

Adobe Creative Suite 6 a Creative Cloud jsou dostupné

11. května 2012, 12.35 | Společnost Adobe Systems oznámila dostupnost Adobe Creative Suite 6 a od pátku 11. května 2012 také Adobe Creative Cloud. Novinka vychází z modelu předplatného a představuje centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl. Je soustředěna kolem souboru programů CS6 s mnoha inovacemi napříč všemi jeho nástroji pro web, video a digitální zpracování obrázků.

 

 

 

Když se fotografiím z Aperture nechce do iPadu

27. února 2012, 00.00 | Automatická synchronizace fotografií z Aperture do iPhonu, iPodu a iPadu je neuvěřitelně jednoduchá. Vše probíhá zcela automaticky bez zbytečného převádění formátů, exportování či kopírování. Stačí v iTunes zapnout synchronizaci, vybrat knihovnu Aperture a označit, která alba a projekty se mají synchronizovat. Co ale dělat, když se snímky nepřenášejí tak, jak mají?

 

 

 

Aperture 3: Odstraňujeme prach z fotografií

8. února 2012, 00.00 | Každý fotograf se zrcadlovkou se někdy dostane do situace, kdy na desítkách či stovkách snímků najde na stejném místě tmavou šmouhu. Ukážeme si, jak odstranit prach z digitálních fotografií rychle a snadno v Aperture 3.

 

 

 

Kdy bude Aperture 4?

2. února 2012, 00.00 | S uvolněním beta verze Adobe Lightroom 4 se vyrojila spousta spekulací o možném uvedení Aperture 4. Co lze a opravdu nelze dovozovat v tomto okamžiku?

 

 

 

Epson nabízí aplikaci pro síťovou projekci z iOS

17. ledna 2012, 00.00 | Epson nově nabízí ke svým projektorům speciální aplikaci pro iOS zařízení, která umožňuje prostřednictvím počítačové sítě přímo promítat vybrané dokumenty z iOS zařízení.

 

 

 

Adobe uvolnilo veřejnou betu Lightroomu 4

13. ledna 2012, 00.00 | V rámci Adobe Labs si můžete bezplatně stáhnout a vyzkoušet první veřejnou beta verzi Adobe Photoshop Lightroom jak pro Mac OS X, tak i pro Windows. Novinek je celá řada v oblasti zpracování fotografií i jejich následné prezentace.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: