Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Softwarové novinky spojené s Macy

27. července 2011, 00.00 | Apple uvolnil dodatečnou aktualizaci Mac OS X 10.6.8. Microsoft potvrdil potíže Office pod Lionem. Lion nabízí zobrazovací režimy HiDPI pro budoucí monitory s vysokým rozlišením. Programátorský textový editor BBEdit dospěl do verze 10. A v Mac App Store se začal nabízet Photoshop Elements 9.

 

 

 

Postbox 2.5 – Evoluce s velkým E

25. července 2011, 07.00 | Nový díl ze série o poštovních klientech paradoxně nepojednává o další, dosud nejmenovanné aplikaci. Naopak – vrací se k programu, o němž jsme recenzi přinesli v závěru června minulého roku. Proč? Protože Postbox ze stejnojmenné společnosti prošel výraznou evolucí a má šanci zamíchat pomyslnými kartami.

 

 

 

Softwarové dění okolo Mac OS X Lion

25. července 2011, 00.00 | Začal prodej Lionu v Mac App Store za velkého zájmu zákazníků a přibývá informací o něm. Nové Macy dovolují obnovu Lionu z Internetu. Vyšla též řada dalších doprovodných softwarových aktualizací Applu. Počal se nabízet Apple Remote Desktop 3.5. Vývojové prostředí Xcode 4.1 pro Lion je dostupné zdarma. Apple omezuje prodej svého krabicového softwaru. A třetí strany také přizpůsobují svůj software pro Lion.

 

 

 

Xcode4: Build Phases podruhé

20. července 2011, 00.00 | V současnosti se v našem seriálu o programování v prostředích Cocoa a iOS zabýváme novinkami vývojového prostředí Xcode 4. Minule jsme se seznámili s "Build Phases"; dnes si toho o nich řekneme trochu více.

 

 

 

Mac OS X Lion a snad i nové MacBooky Air se objeví již dnes

20. července 2011, 00.00 | Dnes začne prodej Mac OS X Lion (Apple to už potvrdil) a možná také modernizovaných MacBooků Air. O modernizacích dalších typů Maců se mnoho jistého neví a zcela nejasný zůstává další osud bílého MacBooku.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

15. července 2011, 00.00 | Mac OS X Lion se zřejmě začne prodávat nejdříve příští týden, Apple však podniká další přípravné kroky. Aperture 3.1.3 přináší řadu menších oprav. Adobe uvolnila první veřejné beta verze Flash Playeru 11 a AIR 3 pro osobní počítače. A zásuvný modul LumenRT Review 1.2 pro Google Sketchup výrazně zvyšuje svůj výkon.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

13. července 2011, 00.00 | Apple začal přijímat aplikace Lionu ke schválení pro Mac App Store. Autodesk slibuje, že brzy uzpůsobí AutoCAD pro Lion. Vyšly aktualizace programů GarageBand, iMovie a iPhoto a také iDVD a iWeb. A v Mac App Store se nabízí nový bezplatný textový editor Tincta.

 

 

 

Xcode 4: Build Phases

13. července 2011, 00.00 | V nastavení "Build Settings" se již vyznáme; nastavení cíle ale ještě neopustíme a podíváme se dnes blíže na vlastní popis toho, jak se přesně cíl sestavuje – "Build Phases".

 

 

 

Jobs.cz přináší unikátní Brigády do kapsy pro Android a iPhone

12. července 2011, 00.00 | Od 7. července je nová aplikace Brigády do kapsy dostupné pro přístroje iPhone. Uživatelé těchto mobilních zařízení tak budou mít vždy k dispozici výběr nejčerstvějších nabídek brigád největšího pracovního portálu Jobs.cz a budou na ně moci okamžitě a kdekoliv reagovat.

 

 

 

Zprávy o softwaru Applu

11. července 2011, 00.00 | Apple se zřejmě chystá tento týden uvést Mac OS X Lion. GM verze Lionu neobsahuje uvítací video. Lion i v klientské variantě dovoluje virtualizaci systému. Apple zvažuje, že by mohl dovolit dodatečné nákupy podnikových licencí Final Cutu Pro 7. A vyšla nová verze ovladačů tiskáren Canon pro Snow Leoparda.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: