Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Novinky Lionu pro IM komunikaci

8. dubna 2011, 00.00 | iChat 6 v Mac OS X Lion doplňuje podporu pro Yahoo IM, integraci účtů a sdílení webových stránek.

 

 

 

Nový software pro Macy

6. dubna 2011, 00.00 | Editor MarkMyWords 1.2 dále usnadňuje přípravu dokumentů využívajících značkovací jazyky. Integrované vývojové prostředí SQLVue pro databáze SQLite se v nové verzi 4 nabízí pouze v Mac App Store. A Apple možná představí novou verzi svého profesionálního střihového programu Final Cut Pro 12. dubna.

 

 

 

Problém s písmy v Mac OS X 10.6.7

6. dubna 2011, 00.00 | Změny v Mac OS X 10.6.7 vyvolaly problém se zobrazováním a tiskem OpenType PS písem v mnoha aplikacích. Ačkoli se týká jen části uživatelů, může způsobit vážné potíže, uspokojivým řešením bude až oprava Applu.

 

 

 

Programování pro iOS - 36. Po navigátoru taby

6. dubna 2011, 00.00 | V minulém pokračování našeho seriálu, věnovaného programování aplikací v iOSu, jsme dokončili povídání o třídě UINavigationController; dnes budeme pokračovat další obecnou třídou, UITabBarControllerem.

 

 

 

Nové informace o Mac OS X Lion

4. dubna 2011, 00.00 | Kalendář iCal 4.0 ve druhé předběžné verzi Lionu přináší nový vzhled a celoroční zobrazení. Nový vývojový rámec Scene Kit usnadní vykreslování 3D scén v aplikacích Lionu. Lion zavádí víceuživatelské sdílení obrazovek. A přístupová práva k mnoha složkám Mac OS X Lion byla změněna s ohledem na posílení bezpečnosti.

 

 

 

Recenze: GarageBand pro iPad - ještě lepší, než jsme doufali

1. dubna 2011, 00.00 | Od nynějška to bude u Apple takhle: nejdřív přijdou novinky na iPad, pak do iLife a až úplně nakonec se dostanou k profesionálům. Nezbývá, než si užít nadšené amatérství, protože GarageBand na iPadu je naprostá bomba.

 

 

 

Nový software Applu pro Macy

1. dubna 2011, 00.00 | Apple uvolnil druhé předběžné vývojářské verze Mac OS X Lion a Xcode 4.1. Vyšla také dodatečná aktualizace Mac OS X 10.6.7 pro 13palcový MacBook Air. A GarageBand 6.0.2 doplňuje podporu pro projekty z iPadu.

 

 

 

Programování pro iOS - 35. Ještě jednou UINavigationController

30. března 2011, 00.00 | Posledních pár dílů našeho seriálu se zabýváme možnostmi a službami třídy UINavigationController, která usnadňuje sestavování aplikací, jež pracují s hierarchicky strukturovanými daty. Dnes si ukážeme několik posledních zajímavostí, s nimiž můžeme při jejím používání často přijít do styku.

 

 

 

Nové zprávy o konferenci WWDC 2011

30. března 2011, 00.00 | Apple oznámil, že se vývojářská konference WWDC 2011 bude konat od 6. do 10. června, účastnické lístky na ni se vyprodaly již za 12 hodin. Zaměří se zřejmě hlavně na software, podle nových pověstí na ní Apple žádné hardwarové novinky nepředvede. A to se možná týká i nového iPhonu, který by se mohl objevit až na podzim.

 

 

 

Novinky Mac OS X Lion v oblasti sdílení souborů

28. března 2011, 00.00 | Chystaný Mac OS X Lion výrazně zjednodušil sdílení souborů, odstranil oficiální podporu protokolů FTP a NFS a naopak přidal podporu protokolu WebDAV, který poslouží též ke sdílení souborů s přístroji provozujícími budoucí verzi iOS. A zjednodušily se také příslušné správní nástroje v Lion Serveru.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: