Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Recenze: Excel 2011 for Mac

4. července 2011, 00.00 | Poslední část balíku Microsoft Office 2011 pro Mac je všem dobře známý Excel. Editor tabulek a grafů má své pevné místo a tradici v kancelářích firem a institucí. Je však vhodnou volbou pro obyčejné domácí uživatele?

 

 

 

Apple zveřejnil odpovědi pro Final Cut Pro X

1. července 2011, 00.00 | Nový oficiální dokument odpovídá na mnohé otázky k Final Cutu Pro X, slibuje jeho brzké aktualizace. Postoj mnoha uživatelů přesto zůstává odmítavý a Adobe se toho již snaží využít k přilákání nespokojenců na svůj střihový software.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

29. června 2011, 00.00 | Mac OS X 10.6.8 plně podporuje příkaz TRIM a zlepšuje výkon grafiky. Démon hwmond v Mac OS X Serveru 10.6.8 působí potíže na serverech Xserve. Apple vydal aktualizaci firmwaru pro rozhraní Thunderbolt a aktualizace Javy pro Leoparda a Snow Leoparda. Začal také vracet peníze za Final Cut Pro X nespokojeným zákazníkům. A AKVIS uvedl novou aplikaci MakeUp 1.0 pro automatické retuše portrétů.

 

 

 

Xcode 4: Build Settings

29. června 2011, 00.00 | Dnes se podíváme trochu blíže na snad nejsložitější část atributů projektu – na "Build Settings".

 

 

 

Nový software Applu pro Macy

24. června 2011, 00.00 | Vyšel Mac OS X 10.6.8 a odpovídající bezpečnostní aktualizace Leoparda. A objevily se také nové ovladače tiskáren Epson a Lexmark pro Snow Leoparda.

 

 

 

Další dění okolo Final Cutu Pro X

24. června 2011, 00.00 | Nově uvedený Final Cut Pro X vyvolal jak u uživatelů, tak u recenzentů značně smíšené reakce, některé nedostatky programu by měly vyřešit následné aktualizace. A Automatic Duck vydala exportní doplněk Pro Export 5 pro Final Cut Pro X.

 

 

 

Začal se prodávat Final Cut Pro X

22. června 2011, 00.00 | V Mac App Store se objevil přepracovaný střihový program Final Cut Pro X, současně s ním se nabízejí též Motion 5 a Compressor 4. Zároveň Apple uvolnil dodatečné aktualizace pro tyto aplikace. Zbývající aplikace balíku Final Cut Studio zmizely a už se neprodává ani Final Cut Express. A Final Cut Pro X zatím poskytuje jen omezenou kompatibilitu s předchozími verzemi a podpora hardwaru a softwaru třetích stran je dosud pouze slabá.

 

 

 

Xcode 4: práce s cíli

22. června 2011, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu jsme si podrobně vysvětlili, co je to projekt a cíl; naučili jsme se pracovat s odkazy na soubory, jež projekt obsahuje, i s atributy vlastního projektu. Dnes se soustředíme na cíle.

 

 

 

Několik zpráv o Mac OS X

20. června 2011, 00.00 | Vyšla pátá beta verze Mac OS X 10.6.8. Apple zveřejnil podrobnosti distribuce Mac OS X Lion pro podniky a školství. A snahy zprovoznit Quicken 2007 i pod Lionem ukazují na možné problémy úplného ukončení podpory PowerPC.

 

 

 

Nový software pro Macy

17. června 2011, 00.00 | Apple vydal dodatečnou aktualizaci čtvrté předběžné verze Mac OS X Lion. MainStage 2.1.3 opravuje řadu menších chyb. Generátor krajin TerraRay 3.5 zvládá mnohem větší krajiny a vylepšil vykreslování trávy. A synchronizační utilita SyncMate 3.1 doplnila podporu přístrojů s iOS a služby Dropbox.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: