Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Xcode 4: okno Organizer

12. října 2011, 00.00 | Ta část našeho seriálu o programování v prostředí Cocoa, v níž se podrobně zabýváme prací ve vývojovém prostředí Xcode, se pomalu chýlí ke konci; zbývá nám uzavřít jen několik samostatných drobností, z nichž jednou je okno Organizer.

 

 

 

Growl 1.3 se nabízí jen v Mac App Store

10. října 2011, 00.00 | Oznamovací systém Growl pro Mac OS X ve verzi 1.3 přináší významné změny: Je placený, vyžaduje Lion, funguje jako aplikace menu a distribuuje se pouze přes Mac App Store.

 

 

 

Recenze Opus Domini – zásadní pomůcka při plánování

6. října 2011, 00.00 | Věnovat pravidelně čas plánování se vyplácí. Jenže nabídka elektronických nástrojů se ve valné většině orientuje na To-Do listy či pokročilejší správce projektů a jejich dílčích kroků. Aplikace, pro které by výčet úkolů byl až vyústěním pečlivé rozvahy nad svým životem a časem, v App Store prakticky nenajdeme. I proto se sluší upozornit na software Opus Domini.

 

 

 

Xcode 4: levý sloupec

5. října 2011, 00.00 | V našem seriálu, který se v součanosti zabývá prací ve vývojovém prostředí Xcode, se dnes podíváme blíže na levý sloupec, jenž poněkud neorganicky sdružuje řadu nepříliš souvisících služeb.

 

 

 

Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5

3. října 2011, 00.00 | Zásuvný modul Camera Raw 6.5 a Adobe Photoshop Lightroom 3.5 doplňují podporu RAW formátů více než 20 nových fotoaparátů a opravují drobné chyby.

 

 

 

Recenze: iMindMap 5 – myšlenkové mapy pro náročné

30. září 2011, 00.00 | Budete-li hledat profesionální nástroj pro práci s myšlenkovými mapami, aplikace iMindMap vás stěží může minout. A pokud na ni náhodou v bludišti internetu nenarazíte, dostane se k vám jinudy – třeba z článků o původu a významu myšlenkových map. iMindMap totiž patří do portfolia služeb a produktů společnosti Tonyho Buzzana, zakladatele map a autora desítek publikací.

 

 

 

Boj s trojskými koni pro Macy pokračuje

30. září 2011, 00.00 | Apple již vydal aktualizaci ochrany proti trojskému koni OSX/Revir.A maskujícímu se jako PDF dokument, ale mezitím se objevil nový falešný instalátor Flash Playeru.

 

 

 

Paletky Xcode pro XIBy

28. září 2011, 00.00 | Po inspektorech v editoru XIBů se dnes blíže podíváme na jeho palety.

 

 

 

Čtvrtá App Parade už za týden

27. září 2011, 00.00 | Bio Oko bude už v pondělí 3. října svědkem čtvrté přehlídky českých a slovenských mobilních aplikací. Po půlroční přestávce se bude na co těšit, protože programátoři přes prázdniny jistě nezaháleli.

 

 

 

Objevil se další škodlivý software pro Mac OS X

26. září 2011, 00.00 | Nový trojský kůň maskující se jako PDF dokument může do Mac OS X nainstalovat zadní vrátka ke vzdálenému serveru, zatím je však neškodný a dá se velmi snadno odstranit.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: