Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Softwarové novinky spojené s Macy

15. června 2011, 00.00 | Mac OS X Lion už skutečně neobsahuje Rosettu. Vyšla další beta verze Mac OS X 10.6.8. Apple aktualizoval utilitu AirPort Utility a Microsoft vydal bezpečnostní opravy podporovaných verzí Office for Mac. iWeb zřejmě skončí, ale iCloud snad alespoň částečně převezme webové aplikace MobileMe. A Final Cut Pro X by se mohl objevit v Mac App Store již příští týden.

 

 

 

Xcode 4: projekt a cíle

15. června 2011, 00.00 | Dnes si v rámci naší túry prostředím Xcode 4 doplníme informace o službách, jež najdeme v horní liště okna, a pak se budeme podrobně věnovat pojmům "projekt" a "cíl", vysvětlíme si jejich smysl a obsah, a začneme si ukazovat kde – a jak – s nimi v novém SDK pracovat.

 

 

 

Zprávy o chystaném softwaru Applu pro Macy

13. června 2011, 00.00 | Mac OS X Lion bude nabízet pouze na prohlížeč omezený režim po způsobu Chrome OS. A iTunes 10.5 podporují 64bitový režim a pravděpodobně využívají prostředí Cocoa.

 

 

 

Recenze: DVDPedia - filmový katalog bez námahy

13. června 2011, 00.00 | Vést si databázi filmů nemusí být tak fádní. Zapomeňte na Excel či Numbers a raději se porozhlédněte po speciální aplikaci, která umí nabídnout mnohem více než obyčejný seznam.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

10. června 2011, 00.00 | Apple vydal iTunes 10.3.1 a aktualizaci grafického firmwaru letošních iMaců. Čtvrtá předběžná verze Mac OS X Lion přidala funkci Find My Mac. A objevily se údajné snímky obrazovek programů Final Cut Pro X a Motion 5.

 

 

 

Podrobná zpráva ze zahájení konference WWDC 2011

8. června 2011, 00.00 | Apple představil Mac OS X Lion, který se začne prodávat v červenci za 30 USD výlučně přes Mac App Store. Dále poprvé ukázal iOS 5, jenž se do značné míry zbavil závislosti na osobním počítači, ten bude dostupný až na podzim. A Steve Jobs popsal novou bezplatnou službu iCloud, nahrazující MobileMe, která bude synchronizovat data mezi všemi zařízeními uživatele. A dále bude ještě spuštěna placená hudební služba iTunes Match.

 

 

 

Programování pro iOS - 45. Práce v Xcode 4

8. června 2011, 00.00 | Jak jsme si slíbili v minulém dílu, dnes konečně otevřeme v Xcode 4 projekt a pustíme se do práce; soustředíme se samozřejmě především na služby a (ne)možnosti IDE.

 

 

 

Předběžná zpráva o zahajovacím proslovu WWDC 2011

7. června 2011, 00.00 | Apple podle očekávání představil Mac OS X Lion, iOS 5 a službu iCloud, upřesnil jejich vlastnosti a cenové podmínky, žádné hardwarové novinky se nekonaly.

 

 

 

Kultovní komiks Pod paprsky zářícího dostupný na iPadu

7. června 2011, 00.00 | Aplikace přináší klasickou českou komiksovou trilogii Příhody Malého boha, Příchod bohů a Kruanova dobrodružství, která vycházela v sedmdesátých letech na stránkách časopisu ABC. Vůbec poprvé zpřístupňuje čtenářům neupravené originální kresby Františka Kobíka.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

6. června 2011, 00.00 | V Mac App Store se objevila disková utilita Drive Genius 3 LE. Pixelmator ukázal náhled verze 2.0 svého stejnojmenného obrazového editoru. Avast uvolnil beta verzi svého nového bezplatného antivirového programu pro Mac. A Microton nabízí v Mac App Store svůj oboustranný anglicko-český slovník iSlovnik.

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: