Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Souboj Applu s tvůrci nových variant MacDefenderu pokračuje

3. června 2011, 00.00 | Nová varianta trojského koně MacDefender obcházela právě vydanou integrovanou ochranu Snow Leoparda, avšak další následná aktualizace Applu si s ní již poradí.

 

 

 

Zahajovací proslov na WWDC 2011 pronese Steve Jobs

1. června 2011, 00.00 | Apple oznámil, že konferenci WWDC 2011 zahájí Steve Jobs, mluvit se bude o Mac OS X Lion, iOS 5 a chystané službě iCloud, hardwarových novinek se tak zřejmě opravdu nedočkáme.

 

 

 

Apple vydal aktualizaci odstraňující MacDefender

1. června 2011, 00.00 | Nová bezpečnostní aktualizace Snow Leoparda si umí poradit s trojským koněm MacDefender a jeho různými variantami. A navíc systém nyní bude automaticky doplňovat definice nových bezpečnostních hrozeb pro integrovanou ochranu před škodlivými staženými soubory.

 

 

 

Programování pro iOS - 44. Předvolby Xcode 4

1. června 2011, 00.00 | Xcode 4 má bohatou sadu předvoleb, ačkoli zdaleka ne tak bohatou, jako tomu bylo v "trojce". To je dobře, protože jsou přehlednější; zároveň je to ale špatně, protože mnohdy nelze nastavit požadované chování. Pojďme se na ně dnes podívat podrobně.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

30. května 2011, 00.00 | Apple uvolnil třetí beta verzi Mac OS X 10.6.8. Amazon spustil obchod se stahovaným softwarem pro Mac OS X. A e-on Software uvedla osvětlovací software LumenRT Review pro Google Sketchup.

 

 

 

Objevila se nová nebezpečnější varianta MacDefenderu

27. května 2011, 00.00 | Nová varianta trojského koně MacDefender užívající označení MacGuard již pro svou instalaci nevyžaduje správcovské heslo.

 

 

 

Softwarové novinky Applu pro Macy

25. května 2011, 00.00 | Vyšly aktualizace hudebních aplikací Logic Pro a Logic Express na verze 9.1.4 doplňující podporu GarageBandu pro iPad. A Apple vydal dokument reagující na nový škodlivý software MacDefender.

 

 

 

Programujeme v iTunes Xcode 4

25. května 2011, 00.00 | Dnes a v několika následujících článcích se podíváme blíže na nové vývojové prostředí Apple – Xcode 4. Začneme novinkami, jež nabízí aktuální verse překladače Objective C (jde jen o jednu drobnost, ale příjemnou), a pak se již soustředíme na SDK a jeho (ne)možnosti.

 

 

 

Softwarové novinky týkající se Maců

23. května 2011, 00.00 | Externí vývojáři obdrželi druhou beta verzi Mac OS X 10.6.8. A začal se nabízet nástroj Hype pro tvorbu HTML5 animací.

 

 

 

Recenze: Wunderlist - raketový organizátor

20. května 2011, 12.00 | Stačilo jim půl roku na to, aby zamíchali kartami na trhu s To-Do aplikacemi. Jejich nástroj je multiplatformní a prochází neustálým vývojem. Členové týmu asi ani netušili, že svým názvem (6Wunderkinder) předpověděli vlastní úspěch. Jejich nástroj má na kontě přes jeden milion stažení a používá jej již více než 500 tisíc registrovaných uživatelů. Řeč je o Wunderlistu.

 

 

 

Strana výpisu

... 15 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: